Väčšina Slovenska bude od pondelka čierna! Neočkovaní majú byť totálne znevýhodnení - MAGAZÍN 1
Slovensko

Väčšina Slovenska bude od pondelka čierna! Neočkovaní majú byť totálne znevýhodnení

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nové rozdelenie okresov ukazuje až 52 čiernych, čo znamená značné obmedzenie pre prevádzky ako reštaurácie či hotely, ktoré musia zavrieť. Bordových okresov bude 19.

Rúška sú v čiernej rovnako ako v bordovej fáze povinné aj v exteriéri, a to vtedy, ak je človek vzdialený menej ako dva metre od ľudí, s ktorými nežije v spoločnej domácnosti.

Premiér Eduard Heger avizoval, že zaočkovaní ľudia by mali mať v čiernych okresoch určité výhody. Budú môcť navštevovať reštaurácie či ubytovacie zariadenia.

Ak sa vláda dohodne, v zamestnaní by si mohli zamestnávatelia od svojich zamestnancov pýtať buď potvrdenie o očkovaní alebo platný negatívny test dva krát do týždňa. Obmedzení by mohol byť ja pohyb neočkovaných osôb. O tom, či budú návrhy z koaličnej rady prijaté, rozhodne v stredu vláda. 

3 Replies to “Väčšina Slovenska bude od pondelka čierna! Neočkovaní majú byť totálne znevýhodnení

    1. A prečo? Lebo tak povedala čaptavá šorošova bárbina trčiaca z riti americkým zotročiteľom? Veď najonakvejšiu imunitu majú tí čo COVID prekonali, nie očkovaní

  1. Neočkovaní bez výhod jedovatého očkovania, ale aj bez výhod už očkovaných, ktorí podstúpili eutanáziu kvapkou Satanovej krvi. Neočkovaní bez výhod, lebo sa nechcú dať zabiť jedovatými injekciami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *