Zo sveta

V USA proti demonštrantom pritvrdili! Pozrite sa, ako jeden agent rozohnal skupinu protestujúcich

Demonštranti v americkom meste Portland obkľúčili budovu súdu a snažili sa dostať do vnútra. Prezident Trump však už nevydržal čakať, kým poriadok nastolia miestne zložky a do mesta poslal „svojich“ ľudí.

Agenti sa s demonštrantmi už nehrajú v rukavičkách a používajú aj tvrdšie metódy. Z videí je vidieť, ako jeden z agentov vletí do skupiny demonštrantov a rozoženie ich. Ďalší podla všetkého drží paintballovú zbraň, ktorá počas strieľania gumených nábojov svieti na modro.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

7 Replies to “V USA proti demonštrantom pritvrdili! Pozrite sa, ako jeden agent rozohnal skupinu protestujúcich

  1. Ten z toho prveho videa by mal ist do vazenia. Pokus o zabitie. Nic proti robeniu poriadku, ale takto silno niekoho sotit z boku na betonovy chodnik, z toho mohla byt vrazda. Stacilo aby si o cosi tvrdsie udrel hlavu. To zas nie. Pelendrekom po nohach, nozno po chrbte mimo ladvin, ale take brutalne sacanie lidi je uz nechutne neodovodnitelne nasilie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *