V Trnave odpadli v očkovacom centre za polhodinu traja ľudia - MAGAZÍN 1
Slovensko

V Trnave odpadli v očkovacom centre za polhodinu traja ľudia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Internetom sa šíria fotografie, ktoré sa údajne majú nachádzať v Trnave v mieste, kde očkovali ľudí. Na fotografiách vidíme ľudí, ktorí čakajú na očkovanie a osobu, ktorá leží na zemi a sú pri nej lekári. Či išlo o odpadnutie po vakcíne nevieme.

Autor príspevku však tvrdí, že odpadli traja ľudia v priebehu pol hodiny po očkovaní. Iní v zase v komentároch protirečia a tvrdia, že tam bolo veľké teplo a títo ľudia čakali ešte len na očkovanie. Ďalší diskutujúci píše, že odpadol aj pri tom, ako mu brali krv. Súvis s vakcínou a týmto príspevkom teda nie je jasný a my sa môžeme len domnievať.

Ako Don Vajlo v statuse píše, že v priebehu pol hodiny odpadli v priestoroch trnavské centra, kde prebiehalo očkovanie, po aplikácii vakcíny traja ľudia. „Aktuálne dnes Trnava očkovanie, 3 ľudia odpadli behom pol hodiny po očkovaní,“ píše v statuse Don Vajlo.