V takomto stave je autobus, ktorý jazdí na Luník 9 (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

V takomto stave je autobus, ktorý jazdí na Luník 9 (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ľudia by si mali vážiť svoju krajinu a všetok spoločný majetok, ktorý si platíme my všetci. Len tak si vybudujeme štát, na ktorý môžeme byť všetci právom hrdí.

Tieto slová však neplatia pre obyvateľov svetoznámeho sídliska Luník 9 v Košiciach. Dopravná autobusová linka, ktorá premáva na toto sídlisko je toho dôkazom.

Pomerne nový autobus, ktorý by ľudia závideli aj v iných okresoch je v dezolátnom stave. Vytrhané sedačky a zničené čo sa dá! Cestujúci na toto sídlisko sa v autobusoch, ktoré tam premávajú doslovne vybúrili na tomto našom spoločnom majetku.

Tisíce Slovákov toto video zdieľajú už dlhšiu dobu a sú rozčúlení. A majú byť prečo. Veď je to náš spoločný majetok a niektorí občania si to vôbec nevážia. Ťažko pracujúci ľudia odvádzajú dane a potom iní zničia všetko čo sa dá! Sťažuje sa jeden z komentujúcich na sociálnej sieti. Veď uznajte sami, keď si pozriete video.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *