V septembri tvrdil, že sa vzdá titulu, keď mu to zákon umožní. Teraz úplne otočil a jeho odpoveď vás zarazí

Ešte 20. septembra minulého roku v diskusnej relácii na TA3 vyhlásil premiér Igor Matovič, že sa vzdá svojho magisterského titulu, keď mu to zákon umožní. Parlament hneď po tom ešte 4. novembra prijal novelu, ktorá od 1.januára 2021 umožní absolventovi vzdať sa svojho titulu.

Keď sa teraz novinári opýtali Matoviča, či sa vzdá svojho titulu, keďže mu to už zákon umožňuje, úplne otočil a vyhovoril sa, že tak urobí, keď sa svojho titulu vzdá minister školstva Gröhling. Keď sa Matoviča opýtali novinári, prečo zrazu tak zmenil názor, odpovedal „tak som sa rozhodol“.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353