V osade postavili ihrisko za 40-tisíc. Dnes je totálne zdevastované

V osade postavilo mesto Krompachy ihrisko za 40-tisíc eur. Malo predísť kriminalite a vytvoriť priestor pred deti z osady, aby sa mali kde hrať. V osade je veľké problém s užívaním toluénu, ktorému podľahli aj mladší.

Dnes je ihrisko totálne zničené a škoda sa odhaduje na 10-tisíc eur. Polícia stále pátra po páchateľovi. Predísť zničeniu nedokázala ani miestna obecná hliadka, ktorá sa skladá z miestnych Rómov.

To malo slúžiť najmä na to, aby ten voľne trávený čas bol trávený na tom ihrisku, hlavne pre deti. Nakoľko oni sa nemali kde hrať, nebolo tam nič takéto vybudované,“ povedal viceprimátor Krompách Dárius Dubiňák, informuje TV JOJ.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353