V očkovacej lotérii mali hostia za objavenie sa na obrazovke skoro 100€ za minútu! - MAGAZÍN 1
Slovensko

V očkovacej lotérii mali hostia za objavenie sa na obrazovke skoro 100€ za minútu!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Očkovacia lotéria Byť zdravý je pre väčšinu Slovákov to najhoršie, čo kedy videli. Kým niektorí musia pre svoje choré deti zbierať vrchnáky z pet fliaš, pretože štát nemá peniaze, v tejto show sa len tak rozdávajú naše milióny, ozýva sa neustále v diskusiách.

A to nie je všetko! Moderátori a účinkujúci si tiež zarobili pekný balík za krátky čas. Slováci im v týchto ťažkých časoch môžu naozaj závidieť. Taký Marcel Forgáč dostane za dvanásť častí tejto show až 21 600 eur!

V nedeľnej show bol aj moderátor Peter Marcin, ktorý sa tam objavil len krátko ako hosť. Ten podľa portálu eReport.sk dostal stovky eur za šesť minút. “Ak by ste si dali tú prácu a spočítali koľko minút, boli v relácii a kontrovali moderátorskej dvojici, vyšlo by vám len niekoľko minút. Ak nerátame dokrútky, ktoré presekávali ich výstupy, išlo o približne šesť minút na jedného hosťa.” píše portál. Podľa Centrálneho registra zmlúv si tak Marcin aj ostatní hostia za tých pár minút pripísali na účet 500eur! Zhruba teda môžeme povedať, že zarobili za objavenie sa na televíznej obrazovke za každú minútu skoro 100€!