V Komárne zadržali migrantov zo Sýrie, ktorí jazdili v protismere

Rušnú noc majú za sebou policajti v Komárne, ktorí prenasledovali podozrivé auto, ktoré porušovalo dopravné priestupky. Keď chceli policajti auto zastaviť, vodič dupol na plyn a situáciu nezvládol.

“Policajti zistili, že osobné vozidlo s rakúskymi evidenčnými číslami šoféroval Ukrajinec. V aute sa nachádzalo aj ďalších šesť mužov, cudzincov. Piati pochádzajú zo Sýrie a jeden z Palestíny, vo veku od 19 do 43 rokov.” informuje Polícia.

Následne si prípad prevzali policajti z Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície. Zistili, že ako utečenci sú už títo muži registrovaní v Srbsku. Na našom území sú neoprávnene, nechcú však u nás žiadať o azyl, ich cieľová destinácia mala byť Holandsko alebo Nemecko.

V prípade, že sa potvrdí spáchanie trestného činu prevádzačstva, páchateľovi hrozí po dokázaní viny trest odňatia slobody na sedem až desať rokov.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *