V Komárne prinútili dievča kľaknúť a kopli ju brutálne do tváre. Gang tam terorizuje celé mesto - MAGAZÍN 1
Slovensko

V Komárne prinútili dievča kľaknúť a kopli ju brutálne do tváre. Gang tam terorizuje celé mesto

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V meste Komárno úraduje gang mladých dievčat, ktoré terorizujú ostatných. Pohybujú sa v okolí autobusovej stanici alebo tam, kde nie sú kamery mestskej polície, informuje portál tvnoviny.sk

Na internete sa objavilo video, kde tieto dievčatá prinútia iné mladé dievča, aby si kľaklo a v tom dostane kopanec priamo do tváre. Všetko si natáčajú a posmešne uverejňujú na sociálnych sieťach.

„Nie je normálne, že fyzicky útočia na ostatných. Zverejnia to aj na sociálnych sieťach a ešte sú na to pyšné. Mladé, 14- a 15-ročné baby, to robia denne,“ hovorí primátor Béla Keszegh.

Občas sa stane, že sú medzi nimi aj starší chlapci ako ochranka. Skupina sa stále mení. Niekedy má osem, inokedy 20 členov. Stalo sa aj to, že ich bolo až 40. Gang, ktorý tvoria najmä mladé dievčatá, pôsobí najčastejšie v okolí autobusovej a železničnej stanice, píše portál televízie Markíza.