Slovensko

V horách pri Banskej Bystrici našli migrantov pravdepodobne z Afriky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V horskej oblasti obce Staré Hory, ktorá leží len pár minút od Banskej Bystrici zadržali troch mužov pravdepodobne má ísť o migrantov z Maroka.

„Dnes sme prijali oznámenie o tom, že neďaleko obce Staré Hory boli spozorovaní traja muži, pričom je podozrenie, že ide pravdepodobne o migrantov. Polícia na mieste zistila, že ide o troch mužov, pravdepodobne štátnej príslušnosti Maroka, o mužov vo veku od 20 – 30 rokov. Muži sú bez osobných dokladov. Osoby si na mieste prevezmú policajti hraničnej a cudzineckej polície, Prezídia Policajného zboru Slovenskej republiky.“ informovala o tom polícia na socialnej sieti.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *