V denníku SME už píšu o pedofílii: "Učiteľ, ktorý pociťuje lásku k deťom, je najväčšia miera akceptácie" - MAGAZÍN 1
Komentáre

V denníku SME už píšu o pedofílii: “Učiteľ, ktorý pociťuje lásku k deťom, je najväčšia miera akceptácie”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes na neoliberálnom denníku SME vyšiel článok od autora Jakuba Fila o akceptovaní pedofilov.

Filo píše, že aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania. Ako by nás už pomaly (Overtonovým oknom) pripravovali na niečo, čo má byť bežné.

“Uvažovanie nad učiteľom, ktorý otvorene priznáva, že je pedofil, teda pociťuje lásku k deťom školského či dokonca predškolského veku, je jednou z najväčších skúšok miery akceptácie pre inakosť. Veď ide predsa o deti.” píše v prvých vetách autor denníka SME.

Číta sa to naozaj zle, pretože človek dokáže akceptovať čokoľvek, ale nie niekoho, komu sa páčia deti, ktoré sa učia povedať prvé vety, a ešte keď si predstavíme, že niekoho také malé dieťa sexuálne priťahuje. Slovákom nevadí, ak sú dvaja muži či dve ženy spolu. Veď tu nemáme tresty smrti pre homosexuálov ako v moslimských krajín. Dokonca sú tú každoročne Dúhové pochody tejto inakosti.

Ale táto inakosť (pedofília), to už je prešľap, ktorý sa nedá tolerovať nikde a nikdy. Písať v najčítanejších novinách o pedofiloch a ich akceptovaní je naozaj prešľap, z ktorého ide strach. Nechcem aby bolo pre moje malé deti normálne, že 60 ročný ujo môže mať na nich zálusk a netreba ho za to odsudzovať. Hranice treba mať a toto je už ďaleko cez hranice.

Ak má byť toto tá liberálna progresívna spoločnosť, ktorá postupne bude tolerovať zvrátenosti, tak sa majme všetci na pozore. Pretože sladkými rečami a peknou kampaňou nám tu nakoniec budú chránení tí, ktorí budú číhať pred základnými školami so svojimi úmyslami.

Článok na denníku SME.sk o pedofiloch.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte. Podporiť nás môžete aj finančne. Každé jedno euro nám pomôže rásť. IBAN:  SK2811000000008017035353

Komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *