Slovensko

V Bratislave muž prepadol pumpu. Zadržať ho pomohla žena, ktorá ho začala orálne uspokojovať, až kým neprišla polícia

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Z utorka na stredu ráno sa stal v Bratislave bizarný prípad prepadu čerpacej stanice. V časti Petržálka na Panónskej ulici vošiel na pumpu muž, ktorý chcel od zamestnancov peniaze. Jedného zo zamestnancov udrel do tváre.

Lupič nakoniec dostal peniaze a jeden zo zamestnancov odišiel do zadnej kancelárie čerpacej stanice, kde bol ďalší zamestnanec. Ten vyšiel zadným vchodom pumpy a zavolal políciu. Týmto istým vchodom podľa portálu TV JOJ vošla na čerpaciu stanicu aj žena, ktorá nezvyčajným spôsobom pomohla zadržať páchateľa. Podľa informácií TV JOJ zlodeja začala orálne uspokojovať až kým neprišli policajti. Tí zlodeja zadržali. 

„Po príchode hliadky PZ na mieste bolo zistené, že osoba ktorá čerpaciu stanicu prepadla sa nachádza v jej vnútorných priestoroch. Policajti v jednej z miestnosti spozorovali muža, ktorému poskytovala sexuálne služby mladá žena. Policajti chceli muža na mieste obmedziť na osobnej slobode, nakoľko však kládol aktívny odpor, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky. Po ich použití bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie, kde s ním boli vykonané potrebné úkony. Zamestnanec čerpacej stanice, ktorý bol fyzicky napadnutý počas lúpežného prepadnutia bol prevezený k ošetreniu do jednej z nemocníc,“ informovala polícia na facebooku.