Slovensko

V Amerike sa stalo trendom pokľaknúť pred Černochmi a prosiť od odpustenie, za to, že si biely

V USA pretrvávajú protesty. Okrem výtržností obrovského charakteru si belosi hromadne povedali, že sa svojim čiernym spoluobyvateľom budú klaňať a ospravedlňovať sa za svoje biele privilégia. Viac vo videu od Kulturblogu:

https://youtu.be/QUrCNNlCLj8

Europoslanec Kotlebovej ĽSNS Milan Uhrík vo svojom videu reagoval na zvrátený spôsob boja proti rasizmu.

„Pozrite sa, kam až dostal mediálny tlak „boja proti rasizmu“ niektorých zúbožených slniečkarov na západe. Čo si o tom myslíte? Má takto vyzerať „boj proti rasizmu“? Podľa mňa je toto samotný rasizmus. A predzvesť veľkej tragédie jednej civilizácie. Video je trošku staršie (spred pár rokov), ale na toto šialenstvo v súčasnosti nadväzuje ďalšie rasové šialenstvo vo forme krvavých rabovačiek v USA. K tomu sa vyjadrím neskôr v nadväzujúcom videu… STOP RASIZMU!,“ komentoval svoj videoblog poslanec Európskeho parlamentu Milan Uhrík.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *