Zo sveta

Už toho mali dosť! Policajti nedokázali zadržať ženu bez rúška! Ľudia ich odtlačili (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Video zo Španielska ukazuje, ako občania bránia polícii zadržať ženu, ktorá nemá na tvári rúško. V tomto videu môžeme vidieť staršiu ženu, ktorú sa snažia policajti odtiahnúť od davu, ktorý im to však nedovolí a staršiu ženu „oslobodia“.

„V Španielsku sa polícia pokúsila zatknúť ženu za to, že nemala masku. Desiatky ľudí si zložili masky a potom žene pomohli, “uvádza sa v popise priloženom k ​​videu.

Obyvatelia tak dokázali prekaziť zdržanie ženy policajtom a počas celého incidentu kričali „Sloboda! Sloboda!“

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!