Spoločnosť

Už je to aj u nás! Vandali poškodili pamätník Andreja Hlinku „Roma Lives Matter“

V západnom svete sa strhla vlna protestov proti rasizmu a útočníci sa rozhodli strhávať niekedy aj nezmyselne a nelogicky sochy rôznych historických osobností. Napríklad v Anglicku poškodili sochu Winstona Churchilla a napísali na jeho pamätník, že je rasista. Pri tom práve Churchill bojoval proti Adolfovi Hitlerovi.

Tento trend už prišiel aj ku nám a poškodená ostala socha a pamätník nášho velikána Andreja Hlinku, ktorý bol kňazom a národovcom a bez ktorého by Slovensko nebolo Slovenskom. Vandali jeho pamätník posprejovali nápismi „Roma Lives Matter“ a teda tým mysleli pravdepodobne „Na Rómskych životoch záleží“.

Mňa nepremeníte! Mňa nezlomíte! Slovákom som sa narodil, Slovák som a Slovák budem! A keď vyjdem zo žalára, zas len budem pokračovať tam, kde som prestal. Do posledného dychu budem bojovať za sväté práva slovenského ľudu, za božské práva slovenského národa!“ citát Andreja Hlinku.

Na Slovensku však nemajú Rómovia problémy, kedy by ich polícia alebo väčšinové obyvateľstvo tyranizovalo.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

11 Replies to “Už je to aj u nás! Vandali poškodili pamätník Andreja Hlinku „Roma Lives Matter“

 1. Tak toto je už ale naozaj moc. Úbohý cigáni zle sa majú keď im robíme na vajcia. Dúfam že potrestju toho kto to urobil aj keď pochybujem

  1. Bežný cigán by nepísal po anglicky.
   Toto je práca nejakého neomarxistického „aktivistu“. Nečudoval by som sa, keby za tým bola nejaká politická ne-ziskovka.

   1. Písal to cigoš. Veď to heslo s tromi slovami je v každej televízii. Len jedno slovo zmení na Roma. Veľmi jednoduché. O tlači nehovorím, lebo tú Cigoši nekupujú. Cigáni nám idú ničiť pamiatky! Sme sa dožili od darebákov.

 2. – Založenie, podpora a propagácia hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd
  – Nový trestný čin apartheid a diskriminácia skupiny osôb
  – podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti
  – poskodzovanie cudzej veci
  – vytrznictvo

 3. Je to krízové riadenie davu, rozoštvať ľudí, vyvolať nepokoje, krízu, nenávisť, ľudia sa budú nenávidieť, vzájomne napádať. Do toho vstúpi štát, ktorý prijme opatrenia typu zákaz zbraní pre civiliov, aby sa nemohli brániť, obvinenie policajtov z brutality, rasizmu a porušovanie ľudských práv, zastrašenie väčšinového obyvateľstva, všetky práva pre kriminálne živly, zákaz vychádzania, obmedzenie pohybu, zákaz spolčovania, do toho nejaká tá korona s povinnou vakcináciou a čipovaním hlupákov…
  Dobré mravy a morálka Slovanov sú postavené mimo štandard, sú nežiadúce a potláčané, ich hlásatelia šikanovaný. A v celom tom cirkuse uniká pôvodca nepokojov, Západná liberálna moc, Sion, ktorý je v USA likvidovaný a snaží sa chopiť moci, aby prežil a to aj za cenu svetovej vojny. U nás sa liberálny politici chopili moci v štáte za výdatnej podpory mimovládok a zahraničnej finančnej pomoci typu Soros a spol.
  Hlinkov pamätník nepoškodili cigáni, ale biely provokatér, je to akcia, aké vidieť v USA a šíria sa svetom, aj v ČR. Na aeronet.cz sa dočítate, že prežívame vojnu Sionu proti globálnej židovskerj moci, vždy bojovali židia proti Židom a biely človek bol figúrka na šachovnici, špeciálne Slovania, otroci Západnej moci, vždy bojovali proti sebe, likvidovali sa, popri čom svetová moc vždy sledovala svoj cieľ, zmocniť sa zdrojov na prežitie, surovín, energie a otrokov. O tom boli všetky vojny a revolúcie v dejinách.
  Sociálne parazitická moc vládne ľudstvu od čias Starovekého Egypta, dedičom tejto ideológie je Západný klapitalizmus, finančná oligarchia a nastal čas zmeny, čas zjednotenia Slovanov, aby prevzali moc vo svete a nastolili Boží poriadok, vládu zákona, morálky a dobrých mravov.
  Vážení voliči, chcete budúcnosť pre svoje deti? Zbavte politiku liberálov a podnikateľov a volte národovcov, pre ktorých sú rodina, národ a štát sväté. Sledujte dianie v Rusku a presadzujte Putinovu KSB, Koncepciu spoločenskej bezpečnosti, mierovú, obojstranne výhodnú, dobrovoľnú spoluprácu demokratických národných štátov, v ktorých je základom spoločnosti rodina a národ.
  Vážení voliči, vy ste tí, ktorí musia zadať volebnú objednávku politikom, napr. Priamu demokraciu a nie naopak, že politici si robia čo chcú, vid. opakované porušenie Ústavy Matovičom z vymyslenej pandémie korona. Vážení voliči, už 30 rokov zlyhávate a volíte si horšiu budúcnosť. Pozrite sa ako sa rozvíja Rusko pod vedením Putina a ako upadajú Slovania pod vedením EÚ a Sionu.

 4. Fašisti sa na Slovensku dostali ku moci!!! Toto je výsledok!!! Útoky na štátne zložky ako sú polícia, hasiči. Ďalej ničenie pamätníkov a pomníkov!!! Vedenie súdnych procesov za vyslovenie názoru!!! A tiež krivé obvinenia na ľudí, ktorých nespravodlivo súdia za to čo neurobili!!! Toto sa tu už teraz reálne deje!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *