Slovensko

Už je to aj u nás! Vandali poškodili pamätník Andreja Hlinku „Roma Lives Matter“

V západnom svete sa strhla vlna protestov proti rasizmu a útočníci sa rozhodli strhávať niekedy aj nezmyselne a nelogicky sochy rôznych historických osobností. Napríklad v Anglicku poškodili sochu Winstona Churchilla a napísali na jeho pamätník, že je rasista. Pri tom práve Churchill bojoval proti Adolfovi Hitlerovi.

Tento trend už prišiel aj ku nám a poškodená ostala socha a pamätník nášho velikána Andreja Hlinku, ktorý bol kňazom a národovcom a bez ktorého by Slovensko nebolo Slovenskom. Vandali jeho pamätník posprejovali nápismi „Roma Lives Matter“ a teda tým mysleli pravdepodobne „Na Rómskych životoch záleží“.

Mňa nepremeníte! Mňa nezlomíte! Slovákom som sa narodil, Slovák som a Slovák budem! A keď vyjdem zo žalára, zas len budem pokračovať tam, kde som prestal. Do posledného dychu budem bojovať za sväté práva slovenského ľudu, za božské práva slovenského národa!“ citát Andreja Hlinku.

Na Slovensku však nemajú Rómovia problémy, kedy by ich polícia alebo väčšinové obyvateľstvo tyranizovalo.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *