Urobili z moslima policajta, aby podporili rôznorodosť: Je obvinený zo znásilnení

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Moslimský policajt v Spojenom kráľovstve, ktorý bol prijatý najmä na podporu rôznorodosti, skončil ako súčasť obvineného gangu, ktorý sexuálne zneužíval deti.

Amjad Ditta, známy tiež ako Amjad Hussain, bol obvinený zo sexuálnych trestných činov proti deťom vo veku od 13 do 16 rokov. Ditta bol prijatý do radov polície v roku 2016 „na posilnenie počtu ľudí z radov etnických a menšinových etnických skupín“, potom, čo vtedajšia premiérka Theresa Mayová uviedla, že „počet čiernych a ázijských policajtov vo Veľkej Británii jednoducho nie je dosť dobrý“.

O tri roky neskôr sa ukázalo, že Ditta zneužil svoje postavenie k páchaniu trestných činov na mladistvých dievčatách. „Obvinenia zahŕňajú niekoľko prípadov znásilnenia, sexuálneho napadnutia, zásobovanie drogami a obchodovania s ľuďmi. Ditta bol v čase páchaní trestných činov v službe „uvádza BBC News.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *