Slovensko

Uniklo video, kde Šuliga a mafián Reichel spomínajú A.Kisku a ukradnuté pozemky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavilo video v ktorom Michal Šuliga a šéf popradskej mafie Milan Reichel preberajú kšefty s pozemkami, pričom vo videu spomínajú A. Kisku. Mafiáni sa domnievajú, že A. Kiska, keď kupoval pozemky vedel o tom, že boli ukradnuté. Informujú Hlavné Správy.

Šuliga vo videu hovorí mafiánovi Reichelovi: „Počúvaj mám taký problém s Kiskom.. Julo chodí po vyšetrovačkách .. od vtedy ty keď si pamätáš .. na tu aféru, Klimek … vtedy predal Sirotskému, Sirotský Kiskovi pozemky, Kiska prehral súd, hej? Kiska proste kúpil osvedčené pozemky. On dobre vedel, že sú osvedčené a ukradnuté. Takže nejdem to dajak rozoberať, ale teraz bol naposledy Julo na výsluchu a tota mu vraví: Pripravte si advokáta. Budete obvinení aj so Šuligom. Mne toto stojí za to?“

Reichel: „Zadrž. Kiska vedel, že od Klimeka kupoval pozemky?“

Šuliga: „Kiska kupoval od Klimeka pozemky.“

Reichel: „..a vedel, že sú…?“

Šuliga: „…a keď sú pozemky osvedčené, jasné, že sú ukradnuté alebo vzaté vlastníkom, ktorí nevedia o tom.“

Pozrite si video, ktoré bolo zverejnené na Youtube

Kiska reaguje: Primitívne video so zlými heracami

Na zverejnené video s rozhorčením zareagoval aj Andrej Kiska. Vidí v tom pomstu Roberta Fica:

„Robert Fico mi sľuboval pomstu a útoky, ak ho nevymenujem za predsedu Ústavného súdu a už je to akože anonymne tu. Veľmi sa bojí ďalšej prehry vo voľbách, a preto som dlhodobo hlavným terčom Smeru aj v tejto predvolebnej kampani.

Dnes dostali redakcie médií link na video, natočené akože skrytou kamerou, kde sa dvaja ľudia na sedačke rozprávajú o mne.

Mňa nezastraší amatérsky zinscenované video na štýl Kočnera, ktorý volal Fica šéf.

Je to primitívne video, dvoch veľmi zlých a nedôveryhodných hercov, ktorých vyšetruje polícia za rôzne podvody. Obaja rozprávajú podľa zjavne predpripraveného scenára a je to až tragikomické.

Mafiána Reichela som nikdy nevidel a nikdy som od neho nič nekupoval. Od Šuligu (firmy StavRea s.r.o) som kupoval pozemky na základe inzerátu, ktorý som našiel v roku 1999 v denníku Nový čas. Nikdy pred tým som ho nevidel.

Podľa súdu som pri kúpe iného pozemku, ktorý mi sprostredkoval Šuliga, postupoval v dobrej viere a som rovnako poškodený, ako pôvodný vlastník pán Franc. Sudca je dnes europoslancom za kotlebovcov.

Od človeka, ktorý mi pozemok predal žiadam písomne a mimosúdnou cestou peniaze naspäť. Zatiaľ nič nezaplatil.

Zajtra podám trestné oznámenie za krivé obvinenie a ohováranie.

Tento článok vám o oboch hercoch povie asi najviac.
Ich motiváciou môžu byť: peniaze alebo “dohoda”, že ak porozprávajú čokolvek na Kisku – všelijaké prípady sa môžu “založiť”.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *