Unikla údajná komunikácia šéfa parlamentu s transsexuálom: "Budem ťa hon*ť" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Unikla údajná komunikácia šéfa parlamentu s transsexuálom: “Budem ťa hon*ť”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte počas polovice augusta unikla informácia, že predseda parlamentu a milovník žien si mal písať s transgenderovou modelkou Paris Nemc štipľavé konverzácie plné úchylností. Na jej zverejnenie však nedal povolenie. Dnes anonym uverejnil na internete stránku, kde si takúto konverzáciu môžete pozrieť. (kollarjeuchyl.com) pozor na stránke sú fotografie len pre osoby staršie ako 18 rokov!!!

Kollár sa tvári ako politik, ktorý miluje ženy, no podla tejto konverzácie miluje aj osoby, ktoré majú v nohaviciach niečo iné. Je známy aj tým, že cez sociálne siete si hľadá svoje nové známosti a písal už takmer každej známejšej dievčine na Slovensku.

Denník Plus 7 dní priniesol pred časom informáciu, že si na Facebooku písal so slovenskou modelkou a transsexuálkou Paris Nemc. Tá ma v nohaviciach mužské orgány a má umelé prsia či plastiku. Do tváre je to celkom príťažlivá žena. “Nedávam žiadne zvolenie na zverejnenie akejkoľvek mojej súkromnej komunikácie. Ak to urobíte, podám trestné oznámenie za porušenie listového tajomstva,” reagoval vtedy pre týždenník Kollár. 

V piatok poobede však niekto vytvoril webovú stránku, kde sa má nachádzať údajná komunikácia medzi predsedom parlamentu a transsexuálom. Stránka má adresu kollarjeuchyl.com a obsah je výlučne pre osoby staršie ako 18 rokov!!!

V tejto konverzácii sa nachádza profil, ktorý sa podobá profilu Borisa Kollára. Je tam aj fotografia, ktorú Kollár používal a aj komunikácia sa jemu samotnému podobá. Modelka posielala erotické fotky tomutu profilu a následne si profil žiadal fotky aj na mobilné číslo, ktoré reálne patrí Borisovi Kollárovi, informuje portál Topky.sk

Podľa tvrdení Borisa Kollára ich však absolútne nič nespája. “Nikdy som sa s ňou nestretol. Mne neprekáža ani transgender, ani homosexuál, ani transsexuál. Nemám proti nikomu nič, som len proti registrovaným partnerstvám,” povedal týždenníku, no na otázku, či si s ňou písal neodpovedal. Paris Nemc otázky ohľadom komunikácie reagovala podráždene. “Naša komunikácia? Moje fotografie odhalené? A aká konverzácia? Ja o žiadnej neviem. Pekný deň, papa,” uviedla. Otázky na to, či s ním komunikovala považuje za divné. 

V konverzácii si profil s fotkou Kollára píše s transsexuálom naozaj úchylné veci. Nevadí mu ani jeho “nástroj” v nohaviciach. “A za jazdy v aute si vyhrnieš sukňu a budem ťa hon*ť” píše napríklad profil.