Politika Zo sveta

Uhrík v EÚ: „Hovorme aj o iných extrémistoch! Antifa u nás napadla blogerku Líviu!“

Milan Uhrík poslanec európskeho parlamentu a jeden z najväčších kritikov liberalizmu sa opäť nebál povedať nahlas čo si myslí. Aj preto sú Uhríkove videá jedny z najsledovanejších na internete.

Uhrík kritizuje, že neustále poukazujeme na akýsi pravicový extrémizmus a pri tom sa nehovorí o islamských extrémistoch alebo hnutí antifa. V tejto súvislosti spomenie aj nedávny útok slovenskej Antifa skupiny na mladú blogerku Líviu z portálu kulturblog.sk.

„Po nedávnych útokoch na židov v Nemecku chcela Európska únia odsúdiť násilný pravicový extrémizmus. To by bolo v poriadku, keby sa pri tom netvárili, že iný extrémizmus v Európe vôbec neexistuje. Že tu neexistujú moslimskí teroristi, imigrantské getá, liberálni fanatici, ktorí chcú napr. vystrieľať odporcov Čaputovej (spomeňme si na nepotrestaný prípad študenta Emila Hodála), atď. Nakoniec po asi 2 hodinovej drsnej diskusii sme však pod paľbou argumentov prinútili eurokomisára pre bezpečnosť uznať, že treba rovnako bojovať aj proti džihádistom a liberálnym anarchistom. Možno je to malé a symbolické víťazstvo…ale v minulosti nebolo ani to. Je to dôkaz, že politické pomery sa dajú zmeniť, ak sa nevzdáme!“ napísal Milan Uhrík.

2 Replies to “Uhrík v EÚ: „Hovorme aj o iných extrémistoch! Antifa u nás napadla blogerku Líviu!“

  1. Mne sa snáď sníva…, v EU parlamente je prasačia chrípka či čo? Do čerta, veď tam nikto nie je, za čo berú tí paraziti plat?!

  2. Od hnevu som aj zabudla napísať, vďaka Milan Uhrík.
    Podľa Pelegriniho vyjadrenia, 12 europoslancov za ktorých sa nebudeme hanbiť, dvoch za ĽSNS M. Uhríka a pána Radačovského nepočítal.
    No kde sú tí tvoji dvanásti, že nie je o nich ani počuť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *