Uhrík v EÚ: "Hovorme aj o iných extrémistoch! Antifa u nás napadla blogerku Líviu!" - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Uhrík v EÚ: “Hovorme aj o iných extrémistoch! Antifa u nás napadla blogerku Líviu!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Uhrík poslanec európskeho parlamentu a jeden z najväčších kritikov liberalizmu sa opäť nebál povedať nahlas čo si myslí. Aj preto sú Uhríkove videá jedny z najsledovanejších na internete.

Uhrík kritizuje, že neustále poukazujeme na akýsi pravicový extrémizmus a pri tom sa nehovorí o islamských extrémistoch alebo hnutí antifa. V tejto súvislosti spomenie aj nedávny útok slovenskej Antifa skupiny na mladú blogerku Líviu z portálu kulturblog.sk.

“Po nedávnych útokoch na židov v Nemecku chcela Európska únia odsúdiť násilný pravicový extrémizmus. To by bolo v poriadku, keby sa pri tom netvárili, že iný extrémizmus v Európe vôbec neexistuje. Že tu neexistujú moslimskí teroristi, imigrantské getá, liberálni fanatici, ktorí chcú napr. vystrieľať odporcov Čaputovej (spomeňme si na nepotrestaný prípad študenta Emila Hodála), atď. Nakoniec po asi 2 hodinovej drsnej diskusii sme však pod paľbou argumentov prinútili eurokomisára pre bezpečnosť uznať, že treba rovnako bojovať aj proti džihádistom a liberálnym anarchistom. Možno je to malé a symbolické víťazstvo…ale v minulosti nebolo ani to. Je to dôkaz, že politické pomery sa dajú zmeniť, ak sa nevzdáme!” napísal Milan Uhrík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *