Politika

Uhrík: Tým bláznom je jedno, že sa zadusia, len aby mali tie náhubky na ústach

Europoslanec Milan Uhrík (ĽSNS) sa zúčastnil protestu proti vláde a nariadeniam proti pandémii koronavírusu. Podujatie sa konalo 1.septembra 2020 pred Úradom vlády.

Uhrík kritizoval nariadenia, nosenia rúšok či iné nariadenia vlády Igora Matoviča.

„…od zajtra je povinné nosenie rúšok aj pre tie najmenšie deti v základných školách. Pre deti, pre ktoré je ten koronavírus v drvivej väčšine prípadov len obyčajným soplíkom. Od zajtra je povinné nosenie rúšok pre ľudí, ktorím to preukázateľne, ešte raz preukázateľne zhoršuje zdravotný stav. Tým bláznom vo vláde je proste jedno, že sa zadusia, len aby mali tie náhubky na ústach, to je prvoradý cieľ…“ povedal Uhrík.

Týmto článkom sme len informovali o proteste proti vláde Igora Matoviča a jeho opatreniach. Nikoho nechceme nabádať, aby nedodržiaval nariadenia. Všetky informácie si môžete prečítať tu.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!