Politika Zo sveta

Uhrík tvrdo skritizoval EÚ priamo v parlamente: „Ešte parlament ani nezačal a už riešime, ako pomôcť ešte viac migrantom“ (Video)

Novozvolený slovenský europoslanec Milan Uhrík sa pustil do celej EÚ priamo v parlamente.

„Prvá vec, čo sa v novozvolenom Európskom parlamente začala riešiť bolo navýšenie humanitárnej pomoci pre nelegálnych imigrantov idúcich z Afriky do Európy. Okrem toho sa majú lepšie chrániť aj slony v tropickej savane a sliepky pri kamiónovej preprave. O podpore a lepšej ochrane pôvodných obyvateľov Európy však nič, ani slovo! My to všetko len zaplaťme a vytrpme! S týmto prístupom ja rozhodne nesúhlasím a musel som to tým bruselským panákom povedať už na rovinu, aj keď sa mnohým ježili vlasy.“ napísal Uhrík.

3 Replies to “Uhrík tvrdo skritizoval EÚ priamo v parlamente: „Ešte parlament ani nezačal a už riešime, ako pomôcť ešte viac migrantom“ (Video)

 1. Dnes, 21.7.2019 uverejnený príspevok a už je video nedostupné? Akosi rýchlo fungujú zlomyseľné a zločinné shape-shift šelmy Synagógy Satanovej, však? Alebo je chyba niekde inde? Na youtube som ho našiel: Tvrdá reakcia Milana Uhríka na plán EÚ zvýšiť pomoc pre imigrantov; https://youtu.be/hBbKhcIx_DA
  Ďakujem blízkovýchodným mierotvorcom – pacemakerom za ich láskavosti, úctu, bratstvo, Pravdu, ktorá oslobodzuje a dekadenciou nezaťažuje potomkov! Ak sa správajú ináč, sú živým dôkazom nemorálnych predkov s entropickým dlhom.
  „Kto inému šoa kope, sám do nej padá!“
  A ako povedal brat Talmudu a Tóry, Albert Einstein: „Následkom predchádza príčina!“
  Mier! Shalom! Salam aleykum! ♥
  21.7.2019 14:00

 2. Heya i am for the primary time here. I came across this board and I in finding It truly helpful & it helped me out a lot. I’m hoping to give something back and help others like you aided me.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *