Uhrík sa v EÚ pustil do Ameriky: "Nesmieme sa spoliehať na ochranu USA!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Uhrík sa v EÚ pustil do Ameriky: “Nesmieme sa spoliehať na ochranu USA!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec za ĽSNS Milan Uhrík sa priamo v europarlamente ostro pustil do Spojených štátov amerických. (Video na konci článku)

“Keď sa Američania dozvedeli, že Turci plánujú zaútočiť na Kurdov (ešte nedávno veľkých spojencov USA), tak jednoducho z kurdskej oblasti ušli. Američania proste zistili, že Kurdov už ďalej vo svojej vojne nepotrebujú, tak ich jednoducho odkopli a nechali napospas tureckej invázii. Jedna vec je, že USA nemajú v Sýrii vôbec čo hľadať! Druhá vec je, že keď aj niekde prídu, tak sú to zákerní podrazáci, ktorým záleží len a len na svojich záujmoch. Včera sme mali v Europarlamente k tomu mimoriadne nočné rokovanie. Musíme sa začať starať sami o seba, lebo spoliehať sa na “ochranu” agresívnych a podrazáckych Spojených štátov je jednoducho naivné. Odkopnú nás pri prvej príležitosti, keď to bude pre nich výhodnejšie.” napísal Uhrík na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *