Uhrík: "Nenechajte sa oklamať Laššákovou!" Pozrite sa čo podporila v minulosti! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Uhrík: “Nenechajte sa oklamať Laššákovou!” Pozrite sa čo podporila v minulosti! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Stopnuté dotácie ministerkou Ľubicou Laššákovou vyvolalo obrovské vášne. LGBTI komunita chce ministerku odvolať a začali podpisovať aj petíciu za jej odstúpenie. (Video na konci článku)

Opačný tábor začal s petíciou za jej podporu a tá už predbehla tú za jej odvolanie v počte podpisov. To sa ale nepáči poslancovi ĽSNS Milanovi Uhríkovi, ktorý upozorňuje, že toto je len fraška na voličov a hovorí o ich skúsenosti z Banskobystrického kraja, kde práve Laššáková podporila jedno z divadiel, kde vystupujú LGBTI združenia.

“Pamätáte si, keď sme v Banskobystrickom samosprávnom kraji chceli s Marianom Kotlebom zastaviť financovanie toho obscénneho Divadla Štúdio Tanca? Toho, kde sa nahí “umelci” váľali po zemi ako fľandry a kraj doplácal na každý lístok 70 eur? Bola to práve Laššáková (vtedy predsedníčka poslaneckého klubu za SMER), ktorá navrhla zvýšenie rozpočtu pre toto dekadentné divadlo o 50-tisíc eur! A k tomu ešte navrhla aj štedré odmeny pre zamestnancov tohto divadla. Vtedajšie zastupiteľstvo vedené SMERom jej to aj napriek nášmu nesúhlasu samozrejme schválilo.” uvádza Milan Uhrík.

Ďalej Uhrík upozorňuje ľudí, aby sa nedali oklamať “Ludia, prosím Vás, nebláznite a nenechajte sa oklamať ako malé deti. Ministerka Laššáková nestopla LGBT mimovládkam dočasne dotácie preto, že s tým ideovo a programovo nesúhlasí. Stopla ich kvôli formálnym nedostatkom a už pre ne chystá druhé kolo výziev, kde dostanú možno ešte viac peňazí. Uvedomte si, že SMER je pro-LGBT strana. Majú predsa Pellegriniho, Beňovú a Blahu, ktorí chodia do prvých radov na dúhové pochody, Lajčáka ktorý štedro podporuje LGBT agendu, Šefčoviča ktorý v EÚ oficiálne obhajuje LGBT program, lebo SMER tam je vo frakcii s tými najväčšími liberálmi. Celé toto divadlo s dočasným neudelením dotácií je len lacná SMERácka fraška pre voličov. Asi taká, ako keď Fico s Pellegrinim a Dankom na Slovensku rozprávajú, ako sú proti protiruským sankciám, ale napokon ich vláda v Bruseli 3x hlasovala za predĺženie týchto sankcií. Hanba im všetkým, klamárom!” napísal Milan Uhrík vo svojom statuse.

https://www.youtube.com/watch?v=qP4fZP2z1ys

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *