Uhrík dodržal sľub a rozdáva polovicu platu europoslanca pre ľudí v núdzi a bude v tom pokračovať - MAGAZÍN 1
Slovensko

Uhrík dodržal sľub a rozdáva polovicu platu europoslanca pre ľudí v núdzi a bude v tom pokračovať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kandidáti ĽSNS sľúbili pred európskymi voľbami, že budú rozdávať polovicu svojho poslaneckého platu z Bruselu pre ľudí v núdzi.

Milan Uhrík svoj sľub dodržal a prvých 3000€ daruje malému Martinkovi, ktorému operáciu ručičiek odmietla poisťovňa preplatiť.

“Pred voľbami sme všetci kandidáti na europoslancov za ĽS Naše Slovensko sľúbili, že po zvolení budeme dávať každý mesiac polovicu nášho europoslaneckého platu ľuďom v núdzi. Ja tento svoj sľub dodržím. Ako prvému som sa rozhodol pomôcť malému Martinkovi a prispieť mu sumou 3000 EUR na operáciu, ktorou mu napravia vrodenú vadu ručičiek. Poisťovňa mu to totiž nechce preplatiť. Operácia ho čaká už o pár dní a všetci budeme tomuto malému bojovníkovi držať palce.” uviedol Uhrík na sociálnej sieti.

Eurposlanec Uhrík na záver dodáva a dúfa, že inšpiruje aj ostatných poslancov EÚ, ktorí poberajú vysoké platy a mohli by podobne ako on pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú.