Slovensko

Trump označil antifašistickú skupinu Antifa za teroristickú organizáciu. Sú aj u nás!

Americký prezident Donald Trump označil antifašistickú skupinu ANTIFA za teroristickú organizáciu. Reaguje na protesty v Amerike, kde sú podla neho hlavnými aktérmi agresívnych protestov práve členovia skupiny Antifa.

Antifa je liberálna skupina, ktorá sa prezentuje bojom proti fašizmu. Na ich akciách však vidíme násilie, zahalené tváre a brutalitu v uliciach. Hnutie Antifa je aj na Slovensku a videli sme ich na mítingoch Progresívneho Slovenska proti Kotlebovcom. Aj na týchto mítingoch sa snažili násilne narúšať pokojné predvolebné mítingy ĽSNS.

Člen Antifa dokonca napadol fyzicky mladú aktivistku Líviu, ktorá v liberálnych kruhoch nie je veľmi obľúbená (video tu).

Pokojné demonštrácie sa zmenili na rabovanie a ničenie všetkého, čo im príde do cesty.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *