Transsexuálny DJ, kedysi muž, dnes žena upozorňuje, že náckovia sú na vzostupe (Video)

Slovenský transsexuálny DJ Matúš Lenický (B – Complex), dnes už však žena Matia Lenická upozorňuje na vzostup nacizmu na Slovensku.

Pre moderátora TV Markíza to povedal(a) na Festivale Pohoda dodal(a) aj takúto múdrosť.

“Máme tu aj tých náckov a podobne, a tiež sú na vzostupe, ale sú na vzostupe práve pre to lebo, tá tá zmena k lepšiemu je silnejšie” tvrdí DJ(ka) vo rozhovore.

Takže Matúš, alebo Matia nám vlastne chce povedať, že náckovia (ktorých nijak presnejšie nedefinoval(a), sú na vzostupe pre to, lebo prichádza zmena k lepšiemu a tá zmena je muži s umelými ženskými prsiami v erotickom dievčenskom prádle.

Zaujímavý je však v tomto rozhovore aj moderátor Matúš Krnčok, ktorý bol pred Európskymi voľbami robiť liberálnu kampaň spolu so Sajfom a taktiež perlil.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *