Slovensko

Toto video transsexuála zaujalo Kollára?! Takýto hlas by asi každého muža neočaril!

Uniknutá komunikácia šéfa parlamentu ukázala jeho nové záujmy, o ktorých sa jeho voličom ani nesnívalo. Dnes už sa však Kollár priznal a tvrdí, že šlo len o srandu.

Transsexuál Paris Nemc zvádzal šéfa parlamentu svojimi úplne nahými fotografiami a my sme našli jej video, kým bol(a) v celosvetovej súťaži Miss Trans Star International a aj práve toto video mohlo učariť Kollárovi.

Paris Nemc sa v ňom predstavuje zaujímavým hlasom, ktorý by asi neočaril každého muža. K tomu celému je v akýchsi svadobných šatách a hovorí do kamery zlou angličtinou. Nakoniec pózuje nad Bratislavou vo zvodných pózach.

Ak vám video nejde otvoriť v článku, nájdete ho tu, stačí kliknúť: https://youtu.be/X4qGg38YCQo

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!