Toto naše médiá nechcú ukazovať: Rakúšania včera protestovali proti očkovaniu po celej krajine - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Toto naše médiá nechcú ukazovať: Rakúšania včera protestovali proti očkovaniu po celej krajine

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po celom Rakúsku sa včera 1.decembra opäť protestovali proti nariadeniam a povinnému očkovaniu. Vo viacerých mestách vrátene Viedne vyšli do ulíc tisícky ľudí.

V našich médiách ste sa o tom dozvedeli naozaj len málo a na hlavných titulkách by ste tieto protesty hľadali márne. Rakúšania totiž nepoľavujú vo svojich protestoch, zatiaľ čo na Slovensku protesty trvajú maximálne pár hodín.

Na rakúskej stránke www.wochenblick.at sú zverejnené informácie, videá a aj fotky, ktoré dokazujú, že protesty v krajine stále neutíchajú, práve naopak. Včera (1. 12. 2021) noviny informovali:

“Začal sa štrajk. Viac ako dva milióny Rakúšanov sa doteraz dokázali vyhnúť vakcinácii. V budúcom roku to pre nich môže znamenať pokutu až 14 400 eur alebo dokonca väzenie. Tisíce ľudí sú v uliciach a stále sa zapájajú ďalší, dokonca varujú vládu, že zatvoria fabriky.  Deje sa tak v celom Rakúsku! Máme prvé záznamy z Linzu, Grazu, Innsbrucku a Viedne: Je to obrovské!”

Viac ako tisíc ľudí sa už v čase obeda prechádzalo centrom hornorakúskej metropoly Linz, aby štrajkovalo proti povinnému očkovaniu. Obrovské množstvo Rakúšanov, ktorí nedemonštrujú, zvolilo iné formy protestu: remeselníci prestali pracovať, lekári zatvorili ordinácie, autá polepili symbolmi, ktoré demonštrujú nesúhlas s povinným očkovaním. 

One Reply to “Toto naše médiá nechcú ukazovať: Rakúšania včera protestovali proti očkovaniu po celej krajine”

  1. Par pomylenych debilov sa bolo pretrcat….a hlupa slovac si ich berie ako priklad 🙂

    Teliatka hlupe kotlebovske 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *