Slovensko

Toto Matoviča pekne naštve! Sulík odmietne za toto hlasovať!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič informoval možnom o predĺžení núdzového stavu o ďalších 90 dní. Navrhol to vláde ústredný krízový štáb. Platiť s ním má začať aj zákaz vychádzania od 23:00 do 05:00 s výnimkami ako cesta do práce a pod..

Núdzový stav sa však nepáči ministrovi hospodárstva a šéfovi SaS, Richardovi Sulíkovi, ktorý sa na sociálnej sieti vyjadril, že za núdzový stav hlasovať nebude.

„Budem dôrazne apelovať, aby sa núdzový stav nepredĺžil o ďalších 90 dní. Za takéto rozhodnutie nemôžeme na vláde hlasovať. Viem si predstaviť kompromis – predĺženie o maximálne 30 dní, avšak na viac dní to teraz nemá zmysel.“ napísal Sulík.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!