Totálne zmätená LGBT komunita na Slovensku? Nevadia im tresty smrti pre homosexuálov

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Na tohtoročnom Dúhovom pochode sme sa vďaka reportérke Lívii, ktorá odhaľuje skutočnú pravdu neoliberálov na Slovensku dozvedeli veľa zaujímavého.

V podstate na každú jednu otázku nedokázali rozumne odpovedať účastníci s dúhovými vlajkami na pleciach. Keď sa Lívia opýtala, či sú za prijímanie moslimských migrantov na Slovensko, odpovedali že áno. Lívia sa však vzápätí opýtala, či im nevadí, že v niektorých moslimských krajinách stále platí na základe ich práva Šária zákon, podľa ktorého čaká homosexuálne orientovaného človeka trest smrti. Ich odpoveď je viac ako zarážajúca, pretože jedna z účastníčok odpovedala, že jej to nevadí a je za prijímanie moslimov do Európy.

Ľudia s takýmto zmýšľaním sú viac než nebezpeční a médiá či rôzne organizácie im dávajú obrovský priestor a podporu. Ich zmýšľanie je pre spoločnosť však veľmi nebezpečné a zmätené.