Slovensko

Totálne zlyhanie novej vlády! Slovenka s plačom v očiach prosila, aby mohla ísť na pohreb vlastnej matky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nová vláda a jej opatrenia ničia životy Slovákom, ktorí sa vracajú domov. Kým cez Nemecko či Rakúsko Slovákov púšťajú, naši vlastní policajti ich domov do vlastnej krajiny nemôžu pustiť, pretože aplikácia inteligentnej karantény nefungovala.

Na hraniciach vládol chaos, krik a hlavne nespokojnosť zo strany vracajúcich sa Slovákov. Všetci si mysleli, že sa môžu vrátiť do svojej vlasti, keď si stiahnu novú aplikáciu eKaranténa a ostanú izolovaní vo svojich domovoch. Realita bola iná.

Medzi nespokojnými Slovákmi boli aj matky, manželky a dcéry. Jedna z nich sa domáhala prejazdu na Slovensko, pretože sa chcela dostať na pohreb svojej matky. Ďalšia Slovenka sa sťažovala na to, že sa nevie dostať k svojmu 9-ročnému dieťaťu, ktoré je doma úplne samé.

Ďalší čakajúci Slováci na hraniciach nemali ani čo jesť a piť. Nakoniec im bola poslaná hasičská cisterna, z ktorej mali piť. To sa nie všetkým páčilo.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *