Politika

Totálne zlyhanie novej vlády! Slovenka s plačom v očiach prosila, aby mohla ísť na pohreb vlastnej matky

Nová vláda a jej opatrenia ničia životy Slovákom, ktorí sa vracajú domov. Kým cez Nemecko či Rakúsko Slovákov púšťajú, naši vlastní policajti ich domov do vlastnej krajiny nemôžu pustiť, pretože aplikácia inteligentnej karantény nefungovala.

Na hraniciach vládol chaos, krik a hlavne nespokojnosť zo strany vracajúcich sa Slovákov. Všetci si mysleli, že sa môžu vrátiť do svojej vlasti, keď si stiahnu novú aplikáciu eKaranténa a ostanú izolovaní vo svojich domovoch. Realita bola iná.

Medzi nespokojnými Slovákmi boli aj matky, manželky a dcéry. Jedna z nich sa domáhala prejazdu na Slovensko, pretože sa chcela dostať na pohreb svojej matky. Ďalšia Slovenka sa sťažovala na to, že sa nevie dostať k svojmu 9-ročnému dieťaťu, ktoré je doma úplne samé.

Ďalší čakajúci Slováci na hraniciach nemali ani čo jesť a piť. Nakoniec im bola poslaná hasičská cisterna, z ktorej mali piť. To sa nie všetkým páčilo.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

11 Replies to “Totálne zlyhanie novej vlády! Slovenka s plačom v očiach prosila, aby mohla ísť na pohreb vlastnej matky

 1. No majú čo chceli…veď ti čo žijú v zahraniči vo veľkom volili poštou ako aj hufnym príchodom domov túto klamarsku neschopnu sebranku.
  Tak teraz im to spláca.
  Teraz by mali práve títo ludia organizovať demonštrácie za predčasné voľby.
  Nemyslitee vazeni voliči Matovičovcov,Sulikovcov,Kiskovcov a Trubanovcov ?
  Svojimi hlasmi ste úplne odovzdali Slovensko do rúk neschopnych politikov ale prvotriednych vlastizradcov a klamárov!!!!!

 2. Ja tam vidím len afektovanú ekonomickú emigrantku, ktorá opustila svoju rodnú hrudu a „milovanú“ matku aby sa mala lepšie si ulovila nejakého rakušaka a s oficiálnym povolením od vlády na vstup bez karantény teraz bliaka na policajtov aby ju pustili na pohreb, pričom policajti s tým nič nemajú, priechod zablokovali na rakúskej strane ďalší ekonomický emigranti špekulanti s IQ lososa, čo ani nevedia pochopiť významu slova možno bude spustený… Ak by tak milovala svoju matku prečo ju opustila a nebola pri nej keď umierala? Ako sorry, ale toto je už terorizmus aby skupina ekonomickým emigrantov čo opustili našu vlasť blokovali hranice lebo sa chcú vyhnúť karanténe.

  1. Ako mozete niektori takto kritizovat,az mam pocit,ze nenavidite ludi,ktori pracuju v zahranici!Kazdy ma na to,aby opustil svoju rodnu krajinu ,svoj dovod a je to jeho sukromna vec!Co o ludoch,ktori odisli inde za pracou viete?Nic,tak ich nemate pravo sudit!Mnohi z nich pomahaju financne rodine doma.Mozno aj ta pani,ktora sa chcela dostat na matkyn pohreb,pomahalazial svojej mamicke napr.platit liecbu,lieky,na ktore mnoho(zial)dochodcov nema dostatok penazi.Aj ja zijem v zahranici,mam na to svoje dovody o ktorych vy,co takto pisete nic neviete!

  2. Pre boha, trocha súcitu, súdnosti a ľudskosti! Každý človek ide tam, kde sú mu poskytnuté možnosti a aj keby naozaj odišla za nejakým prachatým, predsa mala právo na dôstojnú rozlúčku s osobou, ktorá jej dala život. Ľudia, pozastavte sa nad tým, čo píšete a až potom to vypustite von. Až ma zaráža tento hnusný prístup. Si hovorím, že asi je nejaký dôvod prečo je SR tam, kde je. A tým dôvodom sú ludia sami.

 3. Kde boli doteraz? S kým bolo to 9-ročné dieťa dodnes? Samo doma? Zrazu sa trepú na Slovensko? Matovičova vláda je jedna tragédia, no na mieste repatriantov tíško čakám až sa budem môcť vrátiť tam, odkiaľ som kvôli prachom odišiel a nechal doma rodinu. Vonku utierajú zadky bohatým rakúšanom, a doma im vlastní rodičia zomierajú.

 4. Myslím si, že každý človek má právo zarábať peniaze tam kde mu to vyhovuje. Môj manžel pracuje v Nemecku. Tu nebol zaplatený za svoju prácu tak ako si zaslúžil a 20 rokov robil a platil len dlhy. Tak asi ako väčšina Slovákov. Už 4 roky pracuje v Nemecku a je spokojný. Teraz sa zatiaľ nemôže vrátiť domov za koronu. No rozprávame sa cez skype. Nemci majú tiež pravidlá, ale pekne slušne nastavené u nás len zákazy a príkazy. My sme veľmi špecifický národ. Neodsudzujem ľudí čo hľadajú prácu kde si ich vážia a vedia ich zaplatiť. Chápem aj bezmocnosť, ktorá vládne na hraniciach. My sme v rodine museli zrušiť svadbu. Dôležité vyšetrenia( u mňa onkologické) sa presunuli, za koronu, takže každý človek to pocítil. Veľa trpezlivosti prajem všetkým. Nech všetko zlé skončí a hlavne veľa zdravia prajem priatelia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *