Slovensko

To nemyslia vážne! Tu vás otestujú v Bratislave! Čo to vôbec je?!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

To snáď nemyslia vážne! Do redakcie nám prišla fotografia jedného zo súkromných odberových miest na testovanie koronavírus, ktoré sa má nachádzať na Kramároch v Bratislave.

Toto miesto však vyzerá skôr ako zlý vtip! Veľká modrá fólia, ako keď vám zateká strecha na altánku a dve vyrezané diery na testovanie. Z boku, kde amatérsky pripevnená fólia nedrží trčia ešte akési náradia. Tu vás dokážu profesionálne otestovať?

„Toto je vraj súkromné odberné miesto. Na 1000% nemá povolenie.A cenu má vyššiu ako oproti nemocnica Kramáre,kde stojí test 5 eur.Myslím 19 eur,za ten istý úkon.Ale – začína zarábať ,keď oficiálne odberné miesto na Kramároch,hneď oproti,zatvorí svoje brány.Vtedy sa sype ryža. Ľudia dobehnú na Kramáre,(každého napadne,že tam musí byť nejaké odberové miesto),nájde zatvorené a hľa,oproti je toto čudo.“ píše diskutérka Jana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *