Zo sveta

Tmavé ženy ju mlátili ako šialené! Muž ju musel chrániť vlastným telom (Video)

Na internete sa objavili videá z amerického letiska, kde príde k potyčke medzi bielym párom a skupinou čiernych žien. Tí sa medzi sebou najprv provokujú slovne a výkrikmi a následne sa všetko zvrhne.

Jedna z černošiek príde provokatívne blízko k tvári bielej ženy a tá ju udrie do tváre, na čo černoška s jej skupinou začnú brutálny útok. Pár muža a ženy nemajú šancu čeliť prevahe čiernych žien a mužovi ostáva jediné, ľahnúť si vlastným telom na svoju priateľku a chrániť ju pred kopancami a päsťami besných žien. Tie neprestávajú a udierajú kde sa len dá.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *