Slovensko

Tisíce ľudí smerujú do Bratislavy na obrovský protest! Ľudia navštívia politikov aj doma!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes 10.7.2021 sa v Bratislave pred Úradom vlády chystá masový protest proti vláde a jej nariadeniam proti pandémii. Do hlavného mesta sa chystajú ľudia z celého Slovenska, ktorí sú dokonca zvážaní autobusmi.

Svoju účasť potvrdil šéf ĽSNS Marian Kotleba, Andrej Danko či Milan Uhrík z hnutia Republika. Protestujúci chcú po skončení protestu prísť aj pred domy politikov či členov konzília.

„Po skončení protestu 10.7.2021, ak nedôjde k zmene správania sa voči občanom Slovenska, budeme organizovať protesty pred domami zodpovedných osôb. Ak sa nepodarí nájsť ich miesto pobytu (mnohí sú utečení za hranicami ako Matovič) tak bude protest v jeho rodisku, alebo bydlisku rodičov. Ako prvý protest sa plánuje pred bydliskom Jarčušku, agenta firmy Pfizer, poprípade pred jeho pracoviskom,” píše skupina v statuse.

Zložia si policajti helmy, ako znak nesúhlasu s touto vládou? Pýta sa vo svojom videu Mário Vidák: