Tiché protesty proti ĽSNS? Nie! Agresívny dav na čele s Kiskom! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Tiché protesty proti ĽSNS? Nie! Agresívny dav na čele s Kiskom!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

To, čo sa udialo v stredu 21.1.2020 v Levoči už prekročilo všetky hranice a môžeme s pokojným svedomím povedať, že slovenskí liberáli si v skutočnosti fašisti.

V demokratickej spoločnosti nedovolili politickej strane usporiadať si predvolebný míting, ktorý mali riadne povolení.

Kiska, Truban a ostatní liberáli zalarmovali všetkých Rómov z okolia, aby ich poštvali proti Kotlebovcom, ktorí samozrejme proti nabudenému davu nemali šancu.

Liberáli nám teda len potvrdili, že nie sú skutoční liberáli, ale ozajstní fašisti, ktorí vám nedovolia vyjadrovať iný názor a sú ochotní použiť aj násilie.

Dáv Rómov a liberálov bol tak nebezpečný, že ľudia utekali radšej domov a ĽSNS musela zrušiť míting.

Andrej Kiska sa však cítil ako kráľ, keď sa postavil medzi Rómov a nechal sa cítiť ako kráľ. Kráľ, ktorý strachom šíri nenávisť medzi ľuďmi.

K incidentu sa vyjadril aj podpredseda ĽSNS Milan Uhrík:

“V záujme bezpečnosti všetkých občanov sme sa rozhodli zrušiť dnešné, riadne ohlásené a povolené stretnutie s občanmi v Levoči. Krátko pred začiatkom akcie sa približne päťsto členná skupina asociálov navozených z okolitých osád rozbehla smerom k improvizovanému pódiu a svojim agresívnym správaním narušila začiatok mítingu. Situácia sa vyhrocovala za aktívneho povzbudzovania lídrov Progresívneho Slovenska a strany Za ľudí. V dave asociálov sa pohyboval aj Kiska, rozdával osadníkom svoje letáky a štval ich proti predstaviteľom ĽS Naše Slovensko. Provokáciám podgurážených osadníkov sa celý čas nečinne prizerali policajti a naše žiadosti o zabezpečenie verejného poriadku opakovane ignorovali. Upozornili nás však, že v dave sa nachádzajú známi kriminálnici z okolitých osád, mnohí z nich sú už opití a zabezpečujú si rôzne útočné predmety. Vzhľadom na obrovské riziko napadnutia našich voličov zo strany agresívnych asociálov, sme sa rozhodli míting ukončiť. Organizačné prepojenie medzi liberálnimi politikmi a dovezenými osadníkmi bolo úplne evidentné. Ich cieľom bolo vyprovokovať fyzický konflikt za každú cenu a tým nás zdiskreditovať v očiach verejnosti. ĽS Naše Slovensko sa však do týchto násilných provokacií organizovaných liberálmi nenechá zatiahnúť. “

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *