Tesne pred obrovským protestom vláda zakázala zhromažďovanie. Chystajú sa však tisíce ľudí

Od štvrtku nás čakajú veľmi prísne opatrenia a prídeme aj o veci, ktoré ľudia berú ako samozrejmosť. Nenajeme sa vo vnútri reštaurácie, nedáme si v kaviarni kávu či nebudeme môcť ísť cvičiť alebo plávať. Okrem iného vláda dnes zakázala zhromažďovanie a ak, tak len do počtu 6 ľudí.

Na túto sobotu 17.októbra 2020 sa však o 14:30 chystá v Bratislave pred Úradom vlády (Námestie slobody) obrovský proti vládny protest. Už podľa našich skorších zistení naň príde minimálne tisíc ľudí. Po ďalšej analýze zisťujeme, že plagát tejto akcie zdieľajú tisíce ľudí na sociálnych sieťach. To môže znamenať, že tento protest bude naozaj veľký. Dovolí ho však vláda alebo povolá silové zložky, aby protest rozpustila?

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353