Teraz vládne Slovensku a dakedy vydával zvláštne zvuky a premával sa holý po námestí

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Jozef Pročko je známy ešte z čias, kedy humor nedosahoval vysokej úrovne. Zosmiešňovať sa chcel len málokto a internet ešte nebol. Ľudia jednoducho pozerali, čo išlo v televízii a často sa smiali aj nasilu.

A tak ako išla doba, skončila aj Pročkova humoristická kariéra v televízii a nebolo o ňom ani počuť. Až kým neobjavil čaro sociálnych sietí, kde neustále nadával na predošlú vládu. Získal si tak voličov a tí ho dostali do parlamentu. Zo zabudnutého humoristu je dnes pán vládny poslanec a rozhoduje o životoch Slovákov.

Keď sa však pozrieme na vystúpenia, ktoré predvádza v parlamente, ako by zabudol, že už nie je v televízii či divadle. Aj na sociálnych sieťach neustále rieši len to, čo mu kto vypisuje a ako mu ľudia nadávajú. No áno pán poslanec, vy beriete tisíce mesačne a ľudia sú na tom zle. Je prirodzené, že sú nahnevaní.

Opozičný poslanec ĽSNS Milan Mazurek uverejnil video, ktoré ukazuje Pročka v jeho svetle minulosti. No nie až tak dávnej. Už bol dávno vyzretý muž, ktorý presne vie, čo robí. Veď si to pozrite sami.