Teraz vládne Slovensku a dakedy vydával zvláštne zvuky a premával sa holý po námestí

Jozef Pročko je známy ešte z čias, kedy humor nedosahoval vysokej úrovne. Zosmiešňovať sa chcel len málokto a internet ešte nebol. Ľudia jednoducho pozerali, čo išlo v televízii a často sa smiali aj nasilu.

A tak ako išla doba, skončila aj Pročkova humoristická kariéra v televízii a nebolo o ňom ani počuť. Až kým neobjavil čaro sociálnych sietí, kde neustále nadával na predošlú vládu. Získal si tak voličov a tí ho dostali do parlamentu. Zo zabudnutého humoristu je dnes pán vládny poslanec a rozhoduje o životoch Slovákov.

Keď sa však pozrieme na vystúpenia, ktoré predvádza v parlamente, ako by zabudol, že už nie je v televízii či divadle. Aj na sociálnych sieťach neustále rieši len to, čo mu kto vypisuje a ako mu ľudia nadávajú. No áno pán poslanec, vy beriete tisíce mesačne a ľudia sú na tom zle. Je prirodzené, že sú nahnevaní.

Opozičný poslanec ĽSNS Milan Mazurek uverejnil video, ktoré ukazuje Pročka v jeho svetle minulosti. No nie až tak dávnej. Už bol dávno vyzretý muž, ktorý presne vie, čo robí. Veď si to pozrite sami.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353