Spoločnosť

Teraz to hrá na slniečkara, dakedy nechutné rasistické vtipy! Takýto je Sajfa!

Moderátor a youtuber Sajfa sa pred pár dňami pustil do fanúšikov futbalového tímu Slovan Bratislava. Tí na zápase proti Michalovciam vyvesili transparent s nápisom White Lives Matter (Na bielych životoch záleží).

Sajfa označil tento počin fanúšikov Slovanu za „vrchol primitivizmu“: Vrchol primitivizmu. A najväčšia úbohosť je, že nikto z kompetentných zo Slovana proti takémuto niečomu nezakročí, ale asi niekde hlboko vnútorne to cítia rovnako. Hanba,“ rozohnil sa Sajfa na instagrame a doplnil odkaz: „All lives matter (v preklade „na všetkých životoch záleží“), tak sa tak začnime správať.“

Moderátor, ktorý sa dnes radí na ultraliberálnu scénu a zdieľa všetky slniečkarské postoje však asi zabudol, ako sa vyjadroval v roku 2015 v televíznych obrazovkách, kde pred celým Slovenskom hovoril rasistické vtipy na stranu černochov.

Vo videu začínajú rasistické vtipy od času 1:10

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

5 Replies to “Teraz to hrá na slniečkara, dakedy nechutné rasistické vtipy! Takýto je Sajfa!

  1. A čo snáď na našich životoch nezáleží. A takýto úbohý potrati a zradcovia vlastných ľudí sa nechajú počúvať v rádiu a ovplyvňujú našu mladez,ja mam pocit ze začína záležať na všetkom len ty biely hlúpi ľudia čo makaju tým rasovo utlacanym na rite sú tu nejak navyše Uboziak nedorobeny Srajfa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *