Slovensko

Teraz to hrá na slniečkara, dakedy nechutné rasistické vtipy! Takýto je Sajfa!

Moderátor a youtuber Sajfa sa pred pár dňami pustil do fanúšikov futbalového tímu Slovan Bratislava. Tí na zápase proti Michalovciam vyvesili transparent s nápisom White Lives Matter (Na bielych životoch záleží).

Sajfa označil tento počin fanúšikov Slovanu za „vrchol primitivizmu“: Vrchol primitivizmu. A najväčšia úbohosť je, že nikto z kompetentných zo Slovana proti takémuto niečomu nezakročí, ale asi niekde hlboko vnútorne to cítia rovnako. Hanba,“ rozohnil sa Sajfa na instagrame a doplnil odkaz: „All lives matter (v preklade „na všetkých životoch záleží“), tak sa tak začnime správať.“

Moderátor, ktorý sa dnes radí na ultraliberálnu scénu a zdieľa všetky slniečkarské postoje však asi zabudol, ako sa vyjadroval v roku 2015 v televíznych obrazovkách, kde pred celým Slovenskom hovoril rasistické vtipy na stranu černochov.

Vo videu začínajú rasistické vtipy od času 1:10

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *