Taliansky senátor založil stranu, ktorá chce dostať krajinu z EÚ - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Taliansky senátor založil stranu, ktorá chce dostať krajinu z EÚ

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Taliansky senátor Gianluigi Paragone, bývalý člen Hnutia piatich hviezd (M5S), založil stranu s cieľom dostať Taliansko z Európskej únie, informuje Belga.

S „Italexit“, ako sa bude strana volať, chce jej zakladateľ Paragone ísť v stopách Nigela Farage, ktorý priviedol Britániu k Brexitu.

Zakladateľ tejto talianskej strany, ktorá bude bojovať o vystúpenie Talianska z EÚ, sa už stretol s Faragom, ktorý po veľkej a úspešnej kampani dostal Britániu z EÚ.

Talian Paragone tvrdí, že v celej Európe je vidieť veľký nárast ľudí, ktorí sú kritickí k EÚ a dokonca chcú úniu opustiť. „Stúpenci hnutia (ktoré chce dostať Taliansko z EÚ) budú len rásť, rovnakom rytme ako lži, ktoré nám hovorí Európa“, povedal zakladateľ strany Italexit na tlačovej konferencii.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *