Zo sveta

Taliansky senátor založil stranu, ktorá chce dostať krajinu z EÚ

Taliansky senátor Gianluigi Paragone, bývalý člen Hnutia piatich hviezd (M5S), založil stranu s cieľom dostať Taliansko z Európskej únie, informuje Belga.

S „Italexit“, ako sa bude strana volať, chce jej zakladateľ Paragone ísť v stopách Nigela Farage, ktorý priviedol Britániu k Brexitu.

Zakladateľ tejto talianskej strany, ktorá bude bojovať o vystúpenie Talianska z EÚ, sa už stretol s Faragom, ktorý po veľkej a úspešnej kampani dostal Britániu z EÚ.

Talian Paragone tvrdí, že v celej Európe je vidieť veľký nárast ľudí, ktorí sú kritickí k EÚ a dokonca chcú úniu opustiť. „Stúpenci hnutia (ktoré chce dostať Taliansko z EÚ) budú len rásť, rovnakom rytme ako lži, ktoré nám hovorí Európa“, povedal zakladateľ strany Italexit na tlačovej konferencii.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

4 Replies to “Taliansky senátor založil stranu, ktorá chce dostať krajinu z EÚ

  1. Ideš!!! Nigel Farage je vzorom!!! Treba čo najskôr rozpustiť tento spolok bláznov, akým je EU. Slovensko by malo nasledovať po vzore VB!!! Čím skôr tým lepšie. A nasledovať by malo aj opustenie zločineckej teroristickej organizácie NATO!!! Tak nám Boh pomáhaj!!!

  2. Taliansko by malo vystúpiť čím skôr a zavrieť hranice a do basy s mimovladkami,zakázať ich uplne. Exemplárne potrestať prevádzačov ľudí a ilegalov vracat nazad odkiaľ prišli. Ak toto neurobia čím skôr,je s nimi amen

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *