Zo sveta

Taliansko: Migrant napadol staršieho muža, ktorý ho poprosil o odstup v supermarkete

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Taliansko: 60 – ročný muž bol napadnutý migrantom zo severnej Afriky v supermarkete. Stalo sa tak po tom, čo muž požiadal migranta, aby dodržiaval odstup v rade pri pokladni najmenej jeden meter. Muž sa riadil pokynmi, aby ľudia v čase koronavírusu od seba dodržiavali odstup.

Starší Talian stál aj so svojou manželkou v rade, kedy požiadal migranta, aby si od nich držal odstup, ako to robia dnes všetci ľudia v čase šírenia vírusu. Celá situácia sa stala v supermarkete v Corso Trieste.

Migranta táto požiadavka natoľko rozhnevala, že začal po staršom manželskom páre kričať a fyzicky ohrozoval staršieho muža, píše taliansky portál La Sampa.

„Začal kričať, vyhrožoval mi, že mi zlomí sánku. Dotýkal sa ma a dýchal na mňa!“ povedal napadnutý 60-ročný Talian.

Celý incident sa snažili zastaviť robotníci v obchode, no migrant začal byť ešte agresívnejší a Talianov nazval rasistami a bastardmi.

Incident však neskončil ani v obchode a migrant si starší pár počkal vonku, kde ich prenasledoval a muža hodil na zem.

„Nereagoval som, pretože nikdy neviete, či útočník nemá zbraň a potom som sa chcel vyhnúť fyzickému kontaktu s možnými rizikami nákazy koronavírusom.“ uviedla obeť.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *