Zo sveta

Taliansko: Migrant napadol staršieho muža, ktorý ho poprosil o odstup v supermarkete

Taliansko: 60 – ročný muž bol napadnutý migrantom zo severnej Afriky v supermarkete. Stalo sa tak po tom, čo muž požiadal migranta, aby dodržiaval odstup v rade pri pokladni najmenej jeden meter. Muž sa riadil pokynmi, aby ľudia v čase koronavírusu od seba dodržiavali odstup.

Starší Talian stál aj so svojou manželkou v rade, kedy požiadal migranta, aby si od nich držal odstup, ako to robia dnes všetci ľudia v čase šírenia vírusu. Celá situácia sa stala v supermarkete v Corso Trieste.

Migranta táto požiadavka natoľko rozhnevala, že začal po staršom manželskom páre kričať a fyzicky ohrozoval staršieho muža, píše taliansky portál La Sampa.

„Začal kričať, vyhrožoval mi, že mi zlomí sánku. Dotýkal sa ma a dýchal na mňa!“ povedal napadnutý 60-ročný Talian.

Celý incident sa snažili zastaviť robotníci v obchode, no migrant začal byť ešte agresívnejší a Talianov nazval rasistami a bastardmi.

Incident však neskončil ani v obchode a migrant si starší pár počkal vonku, kde ich prenasledoval a muža hodil na zem.

„Nereagoval som, pretože nikdy neviete, či útočník nemá zbraň a potom som sa chcel vyhnúť fyzickému kontaktu s možnými rizikami nákazy koronavírusom.“ uviedla obeť.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

8 Replies to “Taliansko: Migrant napadol staršieho muža, ktorý ho poprosil o odstup v supermarkete

  1. Mal by tak dýchať na mutti Merkel,lebo tá im poslala pozvánku do Európy.Ju by tak mohol dokopat
    niekto aby vedela aké to je žiť s touto
    pliagou.Ona realitu nepozná……je chránená a ani v obchode nestojí v rade.

  2. Neuveriteľné!!! Prečo toho imigranta nezatkla polícia? Zrejme si to Taliansku budú musieť ľudia vybojovať sami. Vláda a úrady na nich se.Rú!!! A to do slova a do písmena!!! To majú za to, že pomáhali pri zničení Líbye!!! Boh ich trestá, inak sa to nedá ani vysvetliť.

  3. Trapné správy vám neposlat ani cent skopcaci. Určitě to nemá ani zdroj, blokovat taketo tuoe veby Lebo tie ovce tu maju basavel

    1. Jebe ti? existujú videá ako sa tie opice správajú a smejú sa.pozri si videá z gréckych hranic keď ti nie je dosť.neverim,že naozaj stále existujú takýto jebnuti ľudia,čo nevidia realitu.prestante drogovat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *