Spoločnosť Zo sveta

Tak toto nečakali!: Kňaz v Prahe vysvetlil LGBTI komunite prečo homosexualita nefunguje (Video)

Tak toto priaznivci LGBT menšín počas tohtoročného festivalu Prague Pride určite nečakali. Odvážny kresťanský kazateľ im jednoduchým a vtipným spôsobom odhalil „zvrátenosť homosexuálneho správania“. Ako vyučovacie pomôcky použil káble so zástrčkou a zásuvkou, samec a samica.

V sobotu 10. augusta prešiel Prahou opätovne sprievod festivalu Prague Pride zameraný predovšetkým na podporu sexuálnych menšín.

Alegorické vozy, logá firiem sponzorujúcich festival, skupinky mužov a žien v provokatívnych kostýmoch, to všetko bolo vidieť počas festivalu sexuálnych menšín, ktorý opäť prebehol v českej metropole.

Napriek tomu, že údajným cieľom festivalu bolo len upozorniť na život a kultúru príslušníkov sexuálnych menšín, veľká časť jeho agendy bola venovaná aj otázke možnej legalizácie manželstiev rovnakých párov. Tí sa doposiaľ môžu iba tzv. občiansky registrovať.

V hornej časti Václavského námestia sa LGBT fanúšikom a aktivistom postavila skupinka kresťanských manifestujúcich, na čele s mužom v čiernej šiltovke, oranžovej veste a s bujnou bradou. Jeho plamennému prejavu vzdorovalo niekoľko desiatok prevažne veľmi mladých ľudí.

„Chápem, že niektorí máte problém s identitou. Dovolím si vám dať malú lekciu, také vyučovanie na úrovni základnej školy,“ vyhlásil muž a vytiahol dva káble s koncovkami samec a samica.

„Každý z vás má medzi nohami niečo na tento spôsob,“ vysvetlil muž a pozdvihol kábel so zástrčkou. „Tak to je prosím chlapček,“ ukázal muž. „Čokoľvek na tento spôsob medzi nohami je chlapček,“ dodal muž obklopený odporcami.

„Ak sa pozrieš doma do zrkadla a máš medzi nohami niečo na tento spôsob,“ uviedol muž a zdvihol kábel so zásuvkou. „Tak to je dievčatko, ktoré sa stane ženou,“ vysvetlil.

Následne demonštroval názorným príkladom, že koncovky samec vzájomne nie sú kompatibilné. „Toto nefunguje ľudia. To nejde dohromady,“ logicky demonštroval muž svoj názor. „Nič tam nie je, nič tam neprebieha,“ komentoval nahlas.

„Avšak pozor ľudia, pozor, pozor!“ ohlásil rečník zmenu, keď uchopil dvojicu so zakončením kábla typ samec a zástrčku typ samica. „Toto ľudia, toto ide dohromady,“ oznámil, keď káble úspešne spojil. „Aleluja, aleluja!“ volal víťazoslávne.

„Takže dúfam, že si to dobre zapamätáte. Len tu prúdi energia, tu prúdi život. Rodina je budúcnosť tohto národa,“ dodal kazateľ. „Ľudia, to je krátkodobá filozofia. Lepšie je budovať svoj život na pravde. Nemožno poprieť pravdu. Nemožno poprieť prírodné zákony. Nemožno poprieť biologickú danosť,“ doplnil muž obklopený davom mladých návštevníkov Prague Pride. „Muž a žena spolu idú krásne anatomicky a psychologicky dohromady,“ vysvetľoval.

„Vzájomne sa dopĺňajú. Ale muž s mužom ako sexuálny partneri, to nejde dokopy,“ kázal muž. „Je to proti prirodzenosti!“ – načo sa ozval piskot davu. „Sám si proti prírode,“ odvrkla jedna zainteresovaná dievča spomedzi LGBTI priaznivcov.

Video: Je homosexualita hriech proti prírode???

5 Replies to “Tak toto nečakali!: Kňaz v Prahe vysvetlil LGBTI komunite prečo homosexualita nefunguje (Video)

 1. Len jedna ‚malickost‘ tu je. A tuto malickost s prehladom ignoruju vsetci demagogovia, najma ti, ktori su pod vplyvom svojho nabozenskeho presvedcenia. A sice, ze nikto, ale vobec nikto sa ho nepytal a ani nepyta nato, co si mysli o nasej prirodzenosti. Nam nase zameranie ‚funguje‘. Taki sme sa narodili, takto zijeme a zit budeme. A ked sa niekto rozhodne, ze nas bude poucat o tom, ako mame zit a ako nie, je namieste mu povedat slusne, ale jednoznacne a razne, nech sa laskavo venuje sebe a svojmu sposobu zivota. A nech sa nepletie do veci, ktorym aj tak nerozumie… Nik nebude urcovat 4% ludi, ktori ziju plne v sulade so zakonom, poctivo pracuju, vytvaraju hodnoty a nikomu neublizuju ako zit maju.

  1. Načo ti je manželstvo, keď nemôžeš mať prirodzeným spôsobom dieťa s druhým homosexuálom? Dieťa si môžeš len kúpiť, adoptovať. Tiež je psychicky nenormálne, aby dieťa malo dvoch otcov, a matku nie.

  2. Nikdo vám to nezávidí ani nezakazuje,, ale proč s tím otravujete ostatní lidi,, proč musíte v Praze na veřejnosti ukazovat holí prdele,, tady to asi nechápou normální lidé,,( hetero ),,Proč na sebe chcete neustále strhávet pozornost a požadujete další a další ustupky,, Stále poukazujete jak jste tolerantní ale když se někdo ozve tak je oheň na střeše,, Viděl jsi že by normální rodina s dětma šla polonahá po městě a skandovala že chce svá práva??? Pěkný den přeji ,, hlavně néééé duhovýýýý

 2. Áno, máš pravdu, že mnohí ste sa takto nanešťastie narodili. Na túto tému, prečo ste sa takto narodili, odpovedá kňaz exorcista Otec Piotr Glass vo svojich rekolekciach (výkladoch / náukach) na YouTube. Je to po poľsky, on je Poliak, no možno nájdeš aj v angličtine, nakoľko dlhšie pôsobil v UK. Odporúčam každému vypočuť, bez ohľadu na náboženské presvedčenie alebo sexuálnu orientáciu.

 3. Pre všetkých kresťanských zástancov tradičnej rodiny a odporcov homosexuálov, nasledujúce citáty sú prevzaté z Jeruzalemskej Biblie a moje písmená venované vám.
  1.list Korinťanom 6:9 vymenúva, kto každý nezdedí Božie kráľovstvo. Jo, máme tu mužov, ktorí ležia s mužmi a ja to uznávam a nejdem sa biť o to, ako boh homosexualitu schvaľuje, ale okrem nich čítame o smilníkoch a cudzoložníkoch. To ste aj vy. Koľko odkazov na Pornhub by vo vašich prehliadačoch odhalilo primitívne Ctrl+H? V tomto prípade vám ale záhadne nevadia holé zadky ani u mužov, ani u žien. Dokonca vám nevadí ani to, že je to bohu, ktorým sa toľko oháňate, odporné. Koľko percent z tých, ktorí sa ozývajú proti komunite homosexuálov, sa išlo vydávať a ženiť s vedomím, že už 5 mesiacov je tatko/mamka? Tak len tak bokom, áno, drahý kresťanský tradičný tatko a mamka, boh sex mimo manželstva neschvaľuje (1. list Solúnčanom/Tesaloničanom 4:3) ale asi ste o tom ešte nepočuli. Máme teda my, ktorí nesúhlasíme s takými sobášmi, právo spraviť štrajk proti svadobným obradom, kde je jedna polovica páru vlastne 1+1 polovica páru? Kábel sa v týchto prípadoch do tej zástrčky dostal asi veľmi ľahko a prirodzene. Odmietam do tejto diskusie zaťahovať zneužívanie detí katolíckymi kňazmi – bolo by to odo mňa zbytočné vyťahovanie špiny k téme, ktorej sa to absolútne netýka, no je potrebné zamyslieť sa aj nad týmto problémom.
  Ďalšia vec, ku ktorej sa chcem vyjadriť, sú pochody. Konajú sa raz do roka. Nikto vás nenúti na ne ísť a pozerať sa. Nikto vás nenúti k ničomu. Pohoršuje vás to? Ostaňte doma, neklikajte na fotogalérie, odignorujte články. Pohoršujú vás odevy účastníkov? Nuž, na brazílskom karnevale by vám to ale nevadilo. Ste kresťania? Váš boh je údajne, ak sa to tak dá nazvať, absolútnym stelesnením lásky. Vaše správanie dokazuje tragický opak.
  Čo tým chcela moja osoba vyjadriť? Najprv sa snažme upratať si svoj bordel. A že ho nie je málo. Potom sa zavrite do domu a prestaňte ukazovať prstom a zhnusene prskať po niečom alebo niekom, čo je iné. Nás nezmeníte. Milujeme tých, ktorých milujeme. A máme radi aj našich tradičných rodičov. Uznávame dôležitosť zástrčiek a káblov. Ale niekedy proste kábel miluje kábel a zástrčka zástrčku. V záujme lásky, ktorú hlásate, si nás prosím nevšímajte a dajte nám pokoj. Neznášajte tých, čo vám siahnu na deti, vychovávajte ich ako uznáte za vhodné. My s tým tiež nič nespravíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *