Tak toto nečakali!: Kňaz v Prahe vysvetlil LGBTI komunite prečo homosexualita nefunguje (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Tak toto nečakali!: Kňaz v Prahe vysvetlil LGBTI komunite prečo homosexualita nefunguje (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tak toto priaznivci LGBT menšín počas tohtoročného festivalu Prague Pride určite nečakali. Odvážny kresťanský kazateľ im jednoduchým a vtipným spôsobom odhalil „zvrátenosť homosexuálneho správania“. Ako vyučovacie pomôcky použil káble so zástrčkou a zásuvkou, samec a samica.

V sobotu 10. augusta prešiel Prahou opätovne sprievod festivalu Prague Pride zameraný predovšetkým na podporu sexuálnych menšín.

Alegorické vozy, logá firiem sponzorujúcich festival, skupinky mužov a žien v provokatívnych kostýmoch, to všetko bolo vidieť počas festivalu sexuálnych menšín, ktorý opäť prebehol v českej metropole.

Napriek tomu, že údajným cieľom festivalu bolo len upozorniť na život a kultúru príslušníkov sexuálnych menšín, veľká časť jeho agendy bola venovaná aj otázke možnej legalizácie manželstiev rovnakých párov. Tí sa doposiaľ môžu iba tzv. občiansky registrovať.

V hornej časti Václavského námestia sa LGBT fanúšikom a aktivistom postavila skupinka kresťanských manifestujúcich, na čele s mužom v čiernej šiltovke, oranžovej veste a s bujnou bradou. Jeho plamennému prejavu vzdorovalo niekoľko desiatok prevažne veľmi mladých ľudí.

„Chápem, že niektorí máte problém s identitou. Dovolím si vám dať malú lekciu, také vyučovanie na úrovni základnej školy,“ vyhlásil muž a vytiahol dva káble s koncovkami samec a samica.

„Každý z vás má medzi nohami niečo na tento spôsob,“ vysvetlil muž a pozdvihol kábel so zástrčkou. „Tak to je prosím chlapček,“ ukázal muž. „Čokoľvek na tento spôsob medzi nohami je chlapček,“ dodal muž obklopený odporcami.

„Ak sa pozrieš doma do zrkadla a máš medzi nohami niečo na tento spôsob,“ uviedol muž a zdvihol kábel so zásuvkou. „Tak to je dievčatko, ktoré sa stane ženou,“ vysvetlil.

Následne demonštroval názorným príkladom, že koncovky samec vzájomne nie sú kompatibilné. „Toto nefunguje ľudia. To nejde dohromady,“ logicky demonštroval muž svoj názor. „Nič tam nie je, nič tam neprebieha,“ komentoval nahlas.

„Avšak pozor ľudia, pozor, pozor!“ ohlásil rečník zmenu, keď uchopil dvojicu so zakončením kábla typ samec a zástrčku typ samica. „Toto ľudia, toto ide dohromady,“ oznámil, keď káble úspešne spojil. „Aleluja, aleluja!“ volal víťazoslávne.

„Takže dúfam, že si to dobre zapamätáte. Len tu prúdi energia, tu prúdi život. Rodina je budúcnosť tohto národa,“ dodal kazateľ. „Ľudia, to je krátkodobá filozofia. Lepšie je budovať svoj život na pravde. Nemožno poprieť pravdu. Nemožno poprieť prírodné zákony. Nemožno poprieť biologickú danosť,“ doplnil muž obklopený davom mladých návštevníkov Prague Pride. „Muž a žena spolu idú krásne anatomicky a psychologicky dohromady,“ vysvetľoval.

„Vzájomne sa dopĺňajú. Ale muž s mužom ako sexuálny partneri, to nejde dokopy,“ kázal muž. „Je to proti prirodzenosti!“ – načo sa ozval piskot davu. „Sám si proti prírode,“ odvrkla jedna zainteresovaná dievča spomedzi LGBTI priaznivcov.

Video: Je homosexualita hriech proti prírode???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *