Švédsky minister o zlej situácii v krajine vďaka migrácii: “Mne na tom nezáleží”

Počas nedávnej parlamentnej schôdze vo Švédsku sa začnú čítať titulky z novín, ktoré hovoria o zvýšenom počte znásilnení, krádeží a iných útokoch, ktoré v krajine vzrastajú vďaka migračnej politike liberálnych strán.

Počas čítania titulkov z novín poslancom Jomshofom , ktoré hovoria o týchto násilných trestných činoch si do mikrofónu pošepká švédsky minister spravodlivosti Morgan Johansson “mne na tom nezáleží”.

Tento politik, ktorému je to jedno, že v jeho krajine vďaka migračnej liberálnej politike prebieha malá vojna, kde každý deň vybuchujú bomby, či sú vykradnuté domy a autá, pochádza zo strany sociálnych demokratov.

“Je to len malý výber udalostí, ktoré jasne ukazujú, čo politika, ktorú Morgan Johansson predstavuje – a k čomu nás to viedlo,” uvádza Jomshof. Na čo odpovedal minister spravodlivosti sociálnych demokratov pod dychom, “mne na tom nezáleží”.

Tento moment nájdete vo videu v čase 17:05

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *