Švédsky minister o zlej situácii v krajine vďaka migrácii: „Mne na tom nezáleží“

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Počas nedávnej parlamentnej schôdze vo Švédsku sa začnú čítať titulky z novín, ktoré hovoria o zvýšenom počte znásilnení, krádeží a iných útokoch, ktoré v krajine vzrastajú vďaka migračnej politike liberálnych strán.

Počas čítania titulkov z novín poslancom Jomshofom , ktoré hovoria o týchto násilných trestných činoch si do mikrofónu pošepká švédsky minister spravodlivosti Morgan Johansson „mne na tom nezáleží“.

Tento politik, ktorému je to jedno, že v jeho krajine vďaka migračnej liberálnej politike prebieha malá vojna, kde každý deň vybuchujú bomby, či sú vykradnuté domy a autá, pochádza zo strany sociálnych demokratov.

„Je to len malý výber udalostí, ktoré jasne ukazujú, čo politika, ktorú Morgan Johansson predstavuje – a k čomu nás to viedlo,“ uvádza Jomshof. Na čo odpovedal minister spravodlivosti sociálnych demokratov pod dychom, „mne na tom nezáleží“.

Tento moment nájdete vo videu v čase 17:05

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *