Švédsky minister o zlej situácii v krajine vďaka migrácii: "Mne na tom nezáleží" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Švédsky minister o zlej situácii v krajine vďaka migrácii: “Mne na tom nezáleží”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Počas nedávnej parlamentnej schôdze vo Švédsku sa začnú čítať titulky z novín, ktoré hovoria o zvýšenom počte znásilnení, krádeží a iných útokoch, ktoré v krajine vzrastajú vďaka migračnej politike liberálnych strán.

Počas čítania titulkov z novín poslancom Jomshofom , ktoré hovoria o týchto násilných trestných činoch si do mikrofónu pošepká švédsky minister spravodlivosti Morgan Johansson “mne na tom nezáleží”.

Tento politik, ktorému je to jedno, že v jeho krajine vďaka migračnej liberálnej politike prebieha malá vojna, kde každý deň vybuchujú bomby, či sú vykradnuté domy a autá, pochádza zo strany sociálnych demokratov.

“Je to len malý výber udalostí, ktoré jasne ukazujú, čo politika, ktorú Morgan Johansson predstavuje – a k čomu nás to viedlo,” uvádza Jomshof. Na čo odpovedal minister spravodlivosti sociálnych demokratov pod dychom, “mne na tom nezáleží”.

Tento moment nájdete vo videu v čase 17:05

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *