Zo sveta

Švédska rada pre zdravie hovorí, že starší ľudia môžu mať nižšiu prioritu, než nelegálni migranti

Švédska národná rada pre zdravie a sociálnu starostlivosť vytvorila pokyny pre prioritu starostlivosti o pacientov s koronavírusom, ktoré by mohli vidieť starších švédskych občanov zomrieť v prospech nelegálnych migrantov.

Švédski seniori spolu so Švédmi s už existujúcimi zdravotnými podmienkami môžu podľa nových pokynov dostať nižšiu prioritu ako zdraví mladí nelegálni migranti.

Doktor Thomas Linden z národnej rady pre zdravie a sociálnu starostlivosť podľa Nyheter Idaga uviedol, že zdravotníci by mali uprednostňovať na základe zdravotníckych potrieb a nie na základe občianstva.

„Zásady uprednostňovania hovoria, že by sme mali uprednostňovať na základe zdravotníckych potrieb a že všetci ľudia majú rovnakú hodnotu. Znamená to pre niekoho, kto pracuje v zdravotníctve, že sú to ľudia, ktorých máte pred sebou, potom by ste nemali myslieť na právny stav, občianstvo alebo tak, ale mala by vládnuť práve lekárska potreba, „uviedol.

„Ďalšou otázkou je, čo regióny robia s ľuďmi, ktorí nemusia mať povolenie na pobyt, ako sú tí „bezpapieroví“ (nelegálni migranti) a ostatní. Je dôležité, aby sa im čiastočne dostalo starostlivosti, ale tiež aby ochrana infekcie fungovala. Ako pre tých jedincov, ako aj pre spoločnosť všeobecne môže byť dôležité, aby dostávali starostlivosť o zastavenie šírenia infekcie, „dodal Linden.

Predchádzajúce správy tvrdili, že švédska vláda začala odkrývať plány na trojročný systém v prípade, že sa pohotovostné lôžka a jednotky intenzívnej starostlivosti zahltia pacientmi koronavírusu.

Správa prišla potom, čo bývalý lekár prevencia infekcie Staffan Sylvan uviedol, že lekársky systém krajiny je v prípade veľkej vírusovej epidémie úplne nepripravený.

„V súčasnej dobe už majú naše nemocnice veľké problémy s prijímaním a starostlivosťou o urgentne chorých pacientov. Prečo táto dezinformácia o našej pripravenosti?“ povedal koncom minulého mesiaca.

Niektoré švédske úrady už skôr uprednostňovali migrantov pred zraniteľnými švédskymi skupinami, a to aj v roku 2016, kedy boli z budovy vysťahované rôzne skupiny zdravotne a mentálne postihnutých, aby ju mohli premeniť na domovy pre žiadateľov o azyl.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

4 Replies to “Švédska rada pre zdravie hovorí, že starší ľudia môžu mať nižšiu prioritu, než nelegálni migranti

  1. Tak toto je inak čisté zverstvo. Vládu by mali okamžite odvolať!!! Takto sa nesmie vláda správať k vlastnému obyvateľstvu. Uprednostňovať cudzincov? To ako fakt? Asi tam prahnú po tom, aby vládu povešali ako prádlo, že? Lebo inak si to neviem vysvetliť. Čo poviete na takéto riešenie? Čo ak tým starým čo ich chcú nechať napospas by napadlo, že takúto vládu zoberú zo sebou a že by bol konečne od nej pokoj? Zrejme by sa to vládnym predstaviteľom moc nepáčilo.

  2. Liberálno-fašistický hyenizmus vo Švédsku sa riadi podľa starého amerického porekadla „dobrý Indián = mŕtvy Indián“, no s malou obmenou: „dobrý senior = mŕtvy senior“ ??!! … Ak si všímate pozorne, korona likviduje tých najzraniteľnejších – deduškov a babičky, pretože pre grétenov-globalistov je to skupina ľudí, ktorí sú už nepotrební, a pritom zabúdajú, že aj oni budú raz starí – a čas uteká veľmi rýchlo ! – môže sa veľmi ľahko stať, že toto sa obráti proti nim, lebo mladá generácia si všíma a preberá vzory…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *