Sulík povedal, že si dá americkú vakcínu s čipom, ale aj ruskú bez čipu (Video)

Minister hospodárstva a šéf strany SaS žartoval pred novinármi, že sa nechá nie len zaočkovať, ale aj začipovať. Sulík povedal, že si dá aj americkú vakcínu s čipom, ale aj ruskú bez čipu.

Aj keď očkovanie má byť na Slovensku dobrovoľné, vláda chce veľkou kampaňou ľudí presviedčať, aby sa dali zaočkovať proti koronavírusu. Či sa to však darí jej predstaviteľom nevedno. Matovič povedal, že sa dá zaočkovať ako posledný a minister zdravotníctva vyhlásil, že firma, ktorá sem vakcínu dovezie, nebude za vedľajšie účinky zodpovedná. V prípade nežiadúcich účinkov bude ľudí odškodňovať štát.

Podľa posledného prieskumu sa chce dať zaočkovať len niečo cez 26% Slovákov. Vláda by mala teda zabrať, lebo takéto vyhlásenia, aké majú jej predstavitelia síce môžu byť úsmevné, ale asi ľudí veľmi nepresviedčajú o tom, že sa vakcíny nemusia báť.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353