Sulík bol oddychovať v luxusnom Dubaji: „Ja mám 53 rokov a dve deti!“ sťažoval sa

Novinárka vyčítala ministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi, že pri týchto vysokých číslach nakazených nebolo vidieť vládu a on odišiel oddychovať do Dubaja.

Sulík reagoval, že boli sviatky, no novinárka televízie JOJ odpovedala, že čísla nakazených sa nepýtajú, či sú sviatky.

„Ja viem, že bolo by lepšie, teraz tu byť a povzbudzovať. Ja mám 53 rokov, pribral som asi desať kíl, mám vysoký krvný tlak, mám dve deti, ktoré vidím len občasne. Bohužiaľ zabite ma aj ja si musím niekedy oddýchnuť.“

Na toto mu odpovedala novinárka, že sa dá aj niekde inde, ako v Dubaji, keďže naša vláda vyzýva, aby ľudia necestovali a boli doma. Sulík však odpovedal, že mal uznesenie, ktoré povoľovalo cesty do zahraničia a bol testovaný pred odchodom, po príchode a následne bol 5 dní v karanténe.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353