Politika

Súhlasíte so slovami, za ktoré bol Mazurek potrestaný? (Hlasujte v ankete v článku)

Milana Mazureka včera uznal Najvyšší súd vinným za kritické slová na rómsku problematiku.

Mazurek kritizoval asociálov, ktorí dostávajú od štátu zadarmo bývanie a nepáči sa mu, že ostatní občania si musia brať 30 ročné hypotéky.

Toto sú slová, za ktoré Mazureka zbavili mandátu poslanca a je to vôbec prvá krát, čo sa také niečo na Slovensku stalo: „150 miliónov eur sa ide použiť na domy pre ľudí z cigánskych komunít. To jest pre ľudí, ktorí nikdy pre náš národ, pre náš štát nič neurobili, práve naopak, rozhodli sa žiť asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém. My, ktorí žijeme slušným životom a pracujeme, tak na nás štát úplne kašle, zatiaľ čo týmto asociálom dá zadarmo úplne všetko“.

Hlasujte v ankete, či s jeho slovami súhlasíte alebo by ste ho potrestali rovnako ako Najvyšší súd:

Súhlasíte so slovami Milana Mazureka?

View Results

Loading ... Loading ...

9 Replies to “Súhlasíte so slovami, za ktoré bol Mazurek potrestaný? (Hlasujte v ankete v článku)

  1. Niečo hrozné !!! Súd zasa nahral cigánom !!! Gadžovia musíte pracovať viac – nadčasy, soboty, nedele, sviatky aby sa zvýšili dávky týmto spoluobčanom !!!

  2. Mazurek povedal len to čo si myslia slušní, pracovitý občania Slovenska. A môžu si to len myslieť, lebo ešte aj ten poondiaty Facebook vás zablokuje na 30 dní, tak čo by potom s vami urobil taký senát, aký mal Mazurek?

    1. Podľa aktuálneho stavu akože demokracie, je potrebné používať výraz „neprispôsobivý rezeň“. Zlatá totalita, daj jej bán boh večnú slávu. Vtedy museli všetci pracovať!!!

  3. Ako môžete napísať,že za svoje slová!Ale veď on je verejný činiteľ a podľa toho sa má aj správať!Pochodoval ako SS na čele stále a teraz prosíkal súd aby ho nezbavil mandátu?Odrazu aj on má za kamarátov Cigánov,ale ak nadáva tak celoplošne!Prečo stále nepovedal že je veľa výnimiek ale nie,tak isto ako aj Kotleba!Ja som tiež Cigán,celí život som pracoval aj moja manželka aj teraz ak by mi to dovolil môj zdravotný stav.Vychovali sme dve dcéry,jedna má vysokoškolský titul ing.a druhá má maturitné vysvedčenie.To nieje chvála,ale takýchto Cgánskych rodín na Slovensku je veľa a takéto vykrikovanie Kotlebovcov nás uráža.Aj medzi vami majoritou je veľa špinavcov a darebákov ktorí nechcú robiť,ale na tích nenadávate lebo nie sú Cigáni!Takže je správne ako rozhodol súd a mal by pokračovať a za takéto a podobné výroky by mal zbavovať všetkých poslancov mandátu,ale zvlášť v Kotlebovej strane pretože vidíme ako sa títo poslanci správajú na pochodoch proti Cigánom,ako fašisti!a to si dovolia nazývať sa poslancami NRSR!

    1. V samotnom studiu radia frontinus povedal asi 11x ze proti SLUSNYM ROMOM NEMA NIC dokonca ma kamaratov romov …. Ale ani sudca ani Ty to NECHCETE pocut…..

    2. 100x to povedal aj ostatný z ľsns,dokonca aj pred voľbami a aj pred tým než vôbec išli do volieb že proti slušným cigánom nemajú vôbec nič.Len trocha treba počúvať a nie len si domýšľať.Bolo aj povedané že medzi tých asociálov zahŕňajú aj bielych čo takto žijú.Takže nie nieje to tak že odrazu má kamarátov cigánov.Ja osobne tiež poznám zopár kamošov cigánov za ktorých by som sa aj pobil keby sa ich trebalo zastať no z duše nenávidím tých osadníkov feťáckych zlodejských.A mám s nimi bohaté skúsenosti ako pracovník SBS a za dvoma firmami ktoré strážim je osada.Namiesto tonfy chodím na obchôdzky z metrovou mačetou a veľkým slzákom.Takže presne viem o čom píšem.

  4. Mne je jedno, či cigáň, biely alebo fialový. Ak sa nespráva podľa pravidiel do piči s ním. Nechceš robiť? nerob, ale nepýtaj peniaze od štátu. Chceš bývať, Nuž tak si na byt, či dom zarob. Chceš mať 7 detí? Nech sa páči, Ale chovaj si ich za svoje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *