Politika

Súhlasíte, aby Kotleba dostal 8 rokov väzenia za darovanie peňazí chudobným rodinám? (Anketa)

Na dnešnom pojednávaní rozhodla sudkyňa v kauze šekov Mariana Kotlebu, ktoré odovzdal chudobným rodinám, že tento čin bude kvalifikovať inak.

Sudkyňa pripustila možnosť, že bude posudzovať trestný čin podľa iného paragrafu. A to pre trestný čin založenia zločineckej skupiny, kde sadzba je 4 až 8 rokov.

Súd sa preložil na 4.marca 2020.

Marian Kotleba odovzdal chudobným rodinám šeky v hodnote 1488€ a liberálny prokurátor na neho podal trestné oznámenie. V týchto číslach vidí nacistickú symboliku.

Súhlasíte s tým, aby Kotleba dostal 8 rokov väzenia?

View Results

Loading ... Loading ...

73 Replies to “Súhlasíte, aby Kotleba dostal 8 rokov väzenia za darovanie peňazí chudobným rodinám? (Anketa)

   1. “Nije” 🤦‍♂️??? Niekedy premýšľam kto je väčší vlastizradca, či ten čo si mysli že že LSNS je žumpa, alebo ten čo dokáže zbastarčiť svoj rodný jazyk a sučastne hulákať aký je on národovec.

   1. Ach jaj, Svitko Svitko. Presne toto je reakcia ľudí, čo sa veci pozerajú len povrchne. Určite a v obchode nemusíš pozerať na cenu chleba či stojí 0,69 alebo 0,99 alebo 1,99 €. Alebo možno aj áno, len aby si si náhodou nekúpil ten najlacnejší, ale ten najdrahší. Tak to to tu potom vyzerá. Jeden HOJNO a druhý HO_NO.

  1. Ok súhlasím ale treba potom zatvárať všetkých nie len jedného zatváranie aj tých čo berú provízie za zákazky a iné veci schody sa zametajú z hora dolu nie opačne

  2. Samozřejmě že tento člověk si žádné odsouzení nezaslouží.A taky proč by měl?Je s podivem ,jak na Slovensku ale i v Čechách pronikl zločin i fašizace do politiky.Není den aby
   na někoho nebyla podána žaloba .Jak je vidět ,tak na vysokých postech je veliký strach ze spravedlnosti.Můžete darovat v dobré víře jakoukoliv částku korun,tak v tom zločinci uvidí ihned trestný čin.V Čechách se tímto svinstvem kapsují tzv.odborníci Zn Masarikovo university v Brně.Tam se nachází opravdu hnízdo hnoje.

  1. Nerob hanbu môjmu menu a naštuduj si niečo o Tisovi,než začneš vypúšťať perly. Ten muž zachránil mnoho slovenských životov.

  2. Mas to dobre pomotane v tej hlave. Kotleba nieje za lezby,ani extremista,. Je to chlap ktoremu zalezi na slovenskom narode,… Boja sa ho vsetci na cele s kiskom,le oni maju cierne svedomie a kotleba im nastavil zrkadlo.

  3. Zlatko a ty si sa kedy s koňom zrazila. Od kedy je on za lesby… to sú tu iné politické strany. Oni sú práve za tradičnú rodinu, mama otec deti. To kde chodíš na tieto múdroty.

 1. Liberáli potrebujú odstaviť p. Kotlebu a ĽSNS, lebo PS/Spolu klesajú percentá zvoliteľnosti kvôli dílerovi Trubanovi a goriliakovi Brblavému… Tak isto žaluďovi Kiskovi a nekresťanovi Hlinovi.

 2. Pán Kotleba je náděj pro slovenský národ.Dnes vládnou v Evropě šílenci,banda zaprodanců ,kteří jsou posluhovači Iluminátů.Však dějiny se stále opakují.Mariáne máte 100% pravdu a je potřeba podporovat chudé rodiny i napříč tomu,že pracuji a nevyjdou z měsíční almužny,neboť to co dostanou za 170 hod./měsíc e skutečně almužna a žádná odměna za provedenou práci.Jsem na Vaši straně Mariáne a s celou LSNS.

 3. Kde sme to kurva za 30 rokov dospeli?Propagátori drog,zlodeji,neplatiči daní ,priaznivci LGBTI a iných zvráteností sú velebený ako cnostný ľudia,a ten,ktorý pomáha ľuďom v núdzi,a pre Slovensko chce to najlepšie,toho chcú zavrieť. Bože daj Slovákom rozum,nech sa konečne zmení niečo k lepšiemu.P.Kotleba,držím Vám palce,aby ste to vyhrali, a konečne všetkých farizejov odstavil od koryta.

  1. Ak vyhrám v tipose a suma sa rozdelí medzi výhercov a vyjde suma 1488€ pre každého, alebo dostanem výplatu v tej sume, to zažalujú tipos aj zamestnávateľa za tie čísla či ako? Alebo nie, lebo oni nemajú sklony k fašizmu? 🤔

    1. Áno , je to rozdiel. Vyzbierali a rozdelili, nech niekto dokáže , že to bolo vedome. Nevravím, že všetko robia super,ale dlhoroční politici majú riadne maslo na hlave.

 4. Dúfam, že právo a spravodlivosť nakoniec zvíťazia!!! Kotleba je nevinný!!! Súdiť niekoho za to že pomôže niekomu v núdzi je obludné!!! Ten kto podal žalobu nemá svedomie je to odľud ktorý nemá páru!!! A prokurátor, ktorý prijal takúto žalobu je čistý id.iot!!! Nevie rozlišovať dobro od zla!!! Nemá v sebe ani čo i len štipku empatie.

 5. Toto je politické prenasledovanie ako v 50-tich rokoch. Súdy by mali súdiť vrahov, násilníkov, daňových podvodníkov, zlodejov a úžerníkov. Nie slušných ľudí ktorí finančne pomáhajú sociálne slabším rodinám. Je to hanba našich súdov že takýto nezmysel nezhodia zo stola.
  Je to hanba. Slušní ľudia sú perzekuovaní za nič. Práve dnes som obdržal uznesenie od vyšetrovateľa že prerušujú trestné stíhanie vo veci vydierania môjho syna, ktorý bol vydieraný organizovanou skupinou, robili na neho psychický nátlak až môj syn spáchal samovraždu. 14.2. uplynie presne rok čo som navždy stratil môjho syna a vydierači ktorí sa vydávali za policajtov a môjmu synovi do telefonovali aby sa s nimi finančne vyrovnal pretože mu hrozí odňatie slobody až na 25rokov a na zaplatenie desiatok tisíc eur mu dali niekoľko minút. Tak takýto ľudia behajú po slobode a ja chodím na hrob môjmu synovi ktorý nikomu nikdy neublížil a nedožil sa ani len 24 rokov. Kde je dnes spravodlivosť? Úžerníci, daňoví podvodníci, zlodeji, vydierači a vrahovia sú bez trestu a nevinných ľudí chcú súdiť a zatvárať do väzenia. Otrasné čoho sme sa to dožili. Volím č. 24, volím ĽSNS. Nie som žiadny rasista ani fašista, ani xenofób. Som vlastenec, patriot. Vlastenectvo nie je fašizmus ale ultraliberalizmus je anarchia. Pán predseda ĽSNS Marián Kotleba. Stojím za vami. Držím vám palce ako aj celej ĽSNS.

 6. Ak odsudia Kotlebu, bude potrebne podat za ten istý paragraf zaloby aj na Lasicu ktorý RTVS uctoval rovnaku sumu a aj na Kisku ktory uctoval reklamnej agenture rovnaku sumu. Rovnaky meter na kazdeho. Ustava predsa zarucuje ze nikto nesmie byt diskriminovaný.

 7. je to fašistický úchyl, keby chce pomôcť prispeje sumou o akú si povedali žiadatelia.

  Prelož si nácek:
  1488 is a combination of two popular white supremacist numeric symbols. The first symbol is 14, which is shorthand for the „14 Words“ slogan: „We must secure the existence of our people and a future for white children.“ The second is 88, which stands for „Heil Hitler“ (H being the 8th letter of the alphabet). Together, the numbers form a general endorsement of white supremacy and its beliefs. As such, they are ubiquitous within the white supremacist movement – as graffiti, in graphics and tattoos, even in screen names and e-mail addresses, such as aryanprincess1488@hate.net. Some white supremacists will even price racist merchandise, such as t-shirts or compact discs, for $14.88.
  The symbol is most commonly written as 1488 or 14/88, but variations such as 14-88 or 8814 are also common.

  1. Číslo je číslo,to že k nemu niekto niečo pripisuje ako ty teraz je len v tvojej hlave.Ako chceš dokázať že
   tým myslel to čo ty?Ako chce niekto dokázať že vyzbieraná suma pre tie rodiny nebola 2976€ a rozdelili ju do dvoch rodín čím je výsledok 1488?Dúfam že sa raz niekto z vás mudrcov ocitne v rovnakej núdzi ako tie rodiny a bol by som zvedavý či aj vtedy by vám chodili ústa a nadávali niekomu do úchylov keď by vám daroval 1488€.Mal si prispieť 24€ a bolo by po 1500.

 8. To je aká pičovina. Darujem niekomu pomoc a oni ma za to zavrú,len preto že tam bolo číslo, ktoré je s niečim spojovane. Keby dal inú sumu, si to ani nikto nevšimne hádam.
  Tam treba pozatvárať pol parlamentu minimálne potom ešte.

 9. Potrebujem dať jasný odkaz, že mám rasistické zmýšľanie – získam podporu neonacistov. Ako to spravím, aby bolo ťažké ma obviniť a veľmi diskutabilné rozhodnúť? Napíšem na šeky číslo 1488 – najčastejšie používanú šifru v neonacistických kruhoch – 14 slov a nacistický pozdrav a tieto šeky darujem rodinám v núdzi. Samozrejme bielym.
  Nie nevyberiem si peknú okrúhlu sumu napr. 1000 alebo 1500 eur alebo nejakú inú symboliku ako napr. 777 – tri šťastné čísla.
  No a potom keď ma obvina, poviem, že ma chcú odstrániť za to, že pomáham a budem to roztrubovať na všetky strany a budem sa tešiť popularite.
  Zamyslite sa ľudia nad tým, čo tu idete obhajovať.

 10. V čase mojej mladosti mesto Ružomberok nazývali HLINKOGRAD a mladí sme boli HLINKOVCI,GARDISTI a FAŠISTI. DO roku 1960 bol RUŽOBEROK okresom,ktorý nám vzali komunisti vytvorili z dediny okres Liptovský Mikuláš.Pomsta komunistov bola taká,že vlaky medzinárodné rýchliky nestáli v Ružomberku.Zastavovali v stanici KRAĽOVANY a Liptovskom Mikuláši. V RUŽOMBERKU – nezastavovali. Nie som ani rasista ani fašista a vobec nie gardista s konaním ZLA nikdy nesúhlasím. Kto to nevie dávam mu na vedomie,že Hlinkove gardy vznikly v roku 1942 a bolo to zneužitie mena Andreja Hlinku po jeho smrti.Preto vo voľbách budem voliť ĽSNS a krúžkovať poslanca na 150 mieste.Dúfam,že ma niekto neobviní ale aj som platil za energie v súhrne 1488 SK.

  1. Presne tak,ľudia nepoznajú vlastnú históriu,ale oháňajú sa nacizmom len čo sa spomenie Hlinka alebo Tiso. Tiso urobil všetko pre to ,aby zachránil čo najviac Slovákov a sám povedal,že radšej vyznamena pre neho bezcennými plieskami nacistických pohlavárov,len nech nezabije a nevypali mestá. Áno,bol to národniar,ale to som aj ja,ale to zo mňa nerobí nacistu.

   1. no ty historik, povedz koľko židov Tiso zachránil? bo podľa mňa je jedno, či si slovák, maďar, rus alebo žid v prvom rade si človek, všetci „vyserieme“ také isté hovná a všetkých krv je červená…..akurát, že ty máš asi tie hnedé veci v hlave a nie v črevách….

 11. Ak by som toto tušil pred tridsiatimi rokmi že raz u nás na Slovensku príde, nuž tak teda nielenže by som nikdy nebojoval proti komunistickému režimu a nebol nepriateľom ŠtB, ale práve naopak, ak by som toto tušil, tak by som práve naopak bol tým najhorlivejším podporovateľom komunistického režimu a jeho ŠtB, a robil by som všetko pre to aby sa dotyčný komunistický režim aj naďalej udržal !!!

  Zaplať ale Pán Boh aspoň za to, že ja už žijem v Českej republike kde ten vládnuci režim je síce taktiež režimom neľudským a neomarxistickým, avšak ani len zďaleka nie je súčasný vládnuci neomarxistický režim v Českej republike režimom až tak extrémne brutálnym ako je tomu na Slovensku, tu v Českej republike sa takéto stredoveké choromyseľné pseudonumerologické pogromy „na čarodejnice“ na základe akýchsi psychopatických blúznení nad údajným významom nejakých číseliek zaplať Pán Boh ešte doposiaľ nekoná.

  Som už totiž príliš starý na to aby som nedaj Bože musel utekať pred nejakými vládnucimi blúzniacimi šialencami, respektíve pred hroziacim prenasledovaním zo strany vládnucich krajne ultraľavičiarskych neomarxistických ultraliberálnych fašistov ešte aj z Českej republiky niekam do Ruska alebo nejakej inej relatívne slobodnej krajiny.

 12. Ak by som toto tušil pred tridsiatimi rokmi že raz u nás príde, nuž tak teda nielenže by som nikdy nebojoval proti komunistickému režimu a nebol nepriateľom ŠtB, ale práve naopak, ak by som toto tušil, tak by som práve naopak bol tým najhorlivejším podporovateľom komunistického režimu a jeho ŠtB, a robil by som všetko pre to aby sa dotyčný komunistický režim aj naďalej udržal !!!

  Zaplať ale Pán Boh aspoň za to, že ja už žijem v Českej republike kde ten vládnuci režim je síce taktiež režimom neľudským a neomarxistickým, avšak ani len zďaleka nie je súčasný vládnuci neomarxistický režim v Českej republike režimom až tak extrémne brutálnym ako je tomu na Slovensku, tu v Českej republike sa takéto stredoveké choromyseľné pseudonumerologické pogromy „na čarodejnice“ na základe akýchsi psychopatických blúznení nad údajným významom nejakých číseliek zaplať Pán Boh ešte doposiaľ nekoná.

  Som už totiž príliš starý na to aby som nedaj Bože musel utekať pred nejakými vládnucimi blúzniacimi šialencami, respektíve pred hroziacim prenasledovaním zo strany vládnucich krajne ultraľavičiarskych neomarxistických ultraliberálnych fašistov ešte aj z Českej republiky niekam do Ruska alebo nejakej inej relatívne slobodnej krajiny.

 13. Áno súhlasím štím aby dostal lebo aj to nie len tak spravil on nikdy nikomu nedáva len bere. Aj tu muselo bit dačo že im dal tie peniaze on len tak nedá nikomu nič tak ze nech dostane tie 8rokou a dúfam ze tieto voľby nevihra lebo je nespravodlivi

 14. 1. Lane bol nacionalista,teda národniar, príp. patriot, nie nacista-člen, sympatizant NSDAP. V tom je veľký rozdiel.
  2. H je ôsme v anglickej abecede. V nemeckej je na 9 mieste – a,ä,… v našej ešte ďalej. V ruštine by to bolo 44 tj Geil Gitler. Podľa tejto konšpirácie by bol nacista aj Šatan, pretože dlhé roky nosil číslo 18 teda jasná oslava Adolfa Hitlera. Zrušíme reifaisenbank, lebo ich logo je rovnaké ako logo jednej z Hitlerových peších divízií. P rerušíme diplomatické styky s Indiou , lebo už 3 tisíc rokov používajú svastiku. Zavrieme všetkých nefajčiarov, abstinentov a vegetariánov – jasné sympatie k nacizmu veď Hitler bol abstinent, nefajčiar a vegetarián.Najlepšie by bolo, keby sme úplne prestali používať čísla 14 a 8 a písmeno H

 15. Čo tu vypisujete pičoviny, že liberálny prokurátor. Prokurátor v našej liberálnej (v preklade slobodnej) spoločnosti je viazaný zákonom a je jeho povinnosťou postaviť pred súd každého gaunera, ktorý poruší zákon. A Kotleba zákon porušil tým, že propagoval fašistické, nacistické a rasové myšlienky. Je to prachsprostý nácek a ako taký za propagáciu nacizmu, fašizmu a rasizmu patrí do basy. A zahodiť kľúč. Ak to niekto nevidí môže sa k nemu do basy pridať. Možno mu to tam dôjde dodatočne.

 16. Jednoznačne áno:
  – Kotleba je strarý nácek,
  – Bol videný na viacerých neonacistických pochod, z ktorých existujú aj fotografie,
  – Existuje video, na ktorom onanuje nad fotografiou Adolfa Hitlera (nechutné,ale je to tak),
  – daroval sumu 1488 napriek tomu, že ako starý nácek veľmi dobré vie, čo to číslo znamená,
  – zneužíva dievčatá v kabinete,

  8 rokov je málo. Doživotie akurát.

  S pozdravom
  Mráčkova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *