Súd uznal nevinných policajtov, ktorí mali šikanovať rómske deti. Matovičov europoslanec sa ide obrátiť na medzinárodné inštitúcie

Ešte v roku 2009 boli obvinení policajti z toho, že šikanovali rómske deti, ktoré boli podozrivé z toho, že prepadli dôchodkyňu.

Policajti mali nútiť Rómov, aby sa navzájom fackovali a mali ich nechať vyzlečených stáť s rukami nad hlavou. Po 11-tich rokoch rozhodol súd, že policajti sú nevinní.

Toto celé sa nepáči Matovičovmu rómskemu europoslancovi Petrovi Pollákovi, ktorý vyjadril pohoršenie a čo najskôr chce celú situáciu zanalyzovať a obrátiť sa na medzinárodné inštitúcie, keďže tie slovenské podľa jeho slov zlyhali.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353