Slovensko

Sú na hraniciach okresov, v uliciach, v obchodoch! Policajti sú už úplne všade a vy máte zostať doma!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Situácia na Slovensku je kritická a denne sa infikujú tisíce ľudí. K tomu všetkému umierajú ďalšie desiatky v nemocniciach. Polícia na sociálnej sieti žiada ľudí, aby zostali doma.

Ako informujú na svojom profile, posilnené hliadky sú všade. Na hraniciach okresov, v potravinách, výjazdy z miest, vlakové stanice či centrá miest.

„Hlavné cestné ťahy, hranice okresov, výjazdy z miest, obchody, vlakové stanice či centrá miest. Policajti vo zvýšenej miere kontrolujú sprísnený zákaz vychádzania. Situácia je na Slovensku zlá, denne sa infikujú tisíce ľudí a desiatky ľudí denne na koronavírus zomiera. Úlohou polície je zabezpečiť dodržiavanie prijatých opatrení, pretože prvoradým cieľom je priamo chrániť životy a zdravie občanov. A tak, ako sú opatrenia čoraz prísnejšie, tak prísne bude polícia k ich“ uvádza Polícia SR.