Slovensko

Studenková odkazuje Slovákom: Čím nižšia úroveň myslenia, tým menej je ich zaočkovaných

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Herečka Zdena Studenková: Čím je tá úroveň myslenia nižšia, tým viac sa to prejavuje na tom, ako ktorá dedina alebo mesto sú zaočkované a to je podľa mňa hrozné. Pretože fakt, keby sme my ako deti nedostali kedysi injekciu do ramena, tak dnes by sme tu ešte stále zomierali na nejaké čierne kašle, tubery a podobne.

Slovenská herečka Zdena Studenková pre Top Star televízie Joj uviedla, že má pocit, že situácia, v ktorej sa nachádza Slovensko a svet posledné mesiace, podnecuje ľudí k väčšej odvahe hovoriť názory, ktoré sú častokrát na hranici útoku a „šikany“. 

„Áno, toto obdobie prinieslo niečo také. Ľudia nemali veľa práce, zamýšľali sa nad hlúposťami, začali čítať strašne veľa kadejakých hejtov a hlúpych informácií a preto sme aj v takej situácii s očkovaním, v akej sme. Čím je tá úroveň myslenia nižšia, tým viac sa to prejavuje na tom, ako ktorá dedina alebo mesto sú zaočkované a to je podľa mňa hrozné,“ uviedla Zdena Studenková. Ako ďalej hovorí: „Pretože fakt, keby sme my ako deti nedostali kedysi injekciu do ramena, tak dnes by sme tu ešte stále zomierali na nejaké čierne kašle, tubery a podobne“.

14 Replies to “Studenková odkazuje Slovákom: Čím nižšia úroveň myslenia, tým menej je ich zaočkovaných

  1. hambim sa za to, ze som slovenka. Tie urazky co pisete su pod uroven normalneho jednoducheho cloveka. Normalne zdravo zmyslajuci clovek nemoze vyplodit tolko blbosti co sa tu pise. Asi mate vela casu na blbosti, pocuvate kriklunov, ktori robia len zmätok azahanbuju Slovensko vo svete.
    To je naozaj primitivizmus. Kazdy si je zdrojom svojo osudu, kazdy si sam rozhoduje ci sa da zaockovat alebo nie, ale musi takziez znasat aj bolesti pripadne smrt pri nakazeni Covidom.

  2. Milá Pani (?) Keď nám ukážete váš Covid Pas že ste zaočkovaná tak potom vám úverime tie keci čo tu blabotaťe. Tie očkivacie látky ktoré ste spomenuli že keby sme ich nedostali tak ešte doteraz umierajú ľudí na čierny kašel osypky a atď, Súhlasím s vami ale tie sa vyvíjali niekoľko rokov a ak ste taká že máte IQ hupacieho koníka tak sa vám nečudujem že trepete jedna na druhu o vaccine ktorú spravili na Kolene!!! Ste riadne sprostá žena a to som slušný lebo keby som mal vám povedať čo si o vas myslím by ste sa už do zrkadla nepozrela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *